VOLVO FH13 440 62R
- 2007
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYV2AS02C46B441185
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AS02C46B441185
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 440 62R
- Typ
- VOLVO FH13 440 62R FH 62R B / FH 62R B
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 2. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 2. 2007
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: DAMOTRANS s.r.o. (IČO 26009358) od 1. 2. 2007
- Provozovatel: DAMOTRANS s.r.o. (IČO 26009358) od 1. 2. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 2. 2007 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | DAMOTRANS s.r.o. (IČO 26009358) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 1 392 705 km | způsobilé | 14 lehké | 11. 12. 2021 |
| 11. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 1 326 299 km | způsobilé | 10 lehké | 11. 12. 2020 |
| 10. 12. 2018 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 1 261 084 km | způsobilé | 11 lehké | 10. 12. 2019 |
| 10. 12. 2018 | Měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 560701) | 1 261 081 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2019 |
| 18. 12. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | 1 203 610 km | způsobilé | 14 lehké | 18. 12. 2018 |
| 20. 12. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | 1 148 125 km | způsobilé | 8 lehké | 20. 12. 2017 |
| 21. 12. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | 1 087 738 km | způsobilé | 3 lehké | 21. 12. 2016 |
| 30. 12. 2014 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 959 192 km | způsobilé | 5 lehké | 22. 12. 2015 |
| 22. 12. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 959 087 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 2 vážné | 21. 1. 2015 |
| 7. 1. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | 844 106 km | způsobilé | 5 lehké | 7. 1. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový vlastník a provozovatel DAMOTRANS s.r.o. (IČO 26009358)
-
Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2013 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2014 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2015 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2016 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2017 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-16-12-0174
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2018 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-17-12-0102
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2019 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-18-12-0069
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2020 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-19-12-0106
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2021 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-20-12-0108
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ŽAMBERKVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (VOLVO FH13 440 62R 2007 v ČR obvykle 3,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 26 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 440 62R
- Typ
- VOLVO FH13 440 62R FH 62R B / FH 62R B
- Varianta
- LH
- Typ kód
- FH 62R B
- VIN
- YV2AS02C46B441185
- PČV
- 10093873
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- BA VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 1. 2. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 2. 2007
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A440
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.74
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10500/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4900; 1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10550
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25100/ 25100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
6700/ 6700
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 7700
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K [2]/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- YV2AS02C46B441185
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5084-018-02
- Číslo TP
- UH329979
- Číslo ORV
- UAI078159
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Variabilní provedení vozidla:
*44: 22.5 x 9.00; 315/60 R 22.5 154/158 L
22.5 x 11.75; 315/60 R 22.5 152/148 L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
NÁSTAVBA PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001Sb.
NÁSTAVBA JE SHODNÁ SE SCHVÁLENÝM TYPEM N-1225-05
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AS02C46B441185
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.