VOLVO FH13 440 62R
- 2010
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYV2AS02C48A676680
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AS02C48A676680
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 440 62R
- Typ
- VOLVO FH13 440 62R FH 62R B / FH 62R B
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2010
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: OSKA s.r.o. (IČO 63886375) od 29. 9. 2025
- Provozovatel: OSKA s.r.o. (IČO 63886375) od 29. 9. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 1. 2010 | První registrace | Jiří Šálený (IČO 11337303) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2016 | Nový vlastník | Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2016 | Nový provozovatel | LIVA Předslavice, spol. s r.o. (IČO 63906821) | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 2021 | Nový vlastník | LIVA Předslavice, spol. s r.o. (IČO 63906821) | Registr silničních vozidel |
| 29. 9. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | OSKA s.r.o. (IČO 63886375) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 2. 2026 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 871 736 km | způsobilé | 5 lehké | 25. 2. 2027 |
| 21. 2. 2025 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 852 244 km | způsobilé | 4 lehké | 21. 2. 2026 |
| 22. 2. 2024 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 823 910 km | způsobilé | 2 lehké | 22. 2. 2025 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 794 151 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 2. 2024 |
| 9. 3. 2022 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 763 748 km | způsobilé | 3 lehké | 9. 3. 2023 |
| 28. 4. 2021 | Evidenční kontrola | Vodňany (č. 3309) | 735 584 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 3. 2021 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 732 877 km | způsobilé | 5 lehké | 10. 3. 2022 |
| 10. 3. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 704 384 km | způsobilé | 5 lehké | 10. 3. 2021 |
| 10. 3. 2020 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 704 383 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2021 |
| 20. 9. 2019 | Technická silniční kontrola | České Budějovice (č. 7702) | 688 390 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 3. 2019 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | 668 274 km | způsobilé | 2 lehké | 20. 3. 2020 |
| 20. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 668 102 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 7 vážné, 1 nebezpečná | 19. 4. 2019 |
| 29. 3. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 629 193 km | způsobilé | 2 lehké | 29. 3. 2019 |
| 29. 3. 2018 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 629 192 km | – | bez závad | 29. 3. 2019 |
| 3. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 593 216 km | způsobilé | 2 lehké | 3. 4. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Jiří Šálený (IČO 11337303)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2013 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2014 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2015 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2016 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Vyřazení z provozu PRACHATICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2017 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)Nový provozovatel LIVA Předslavice, spol. s r.o. (IČO 63906821)Konec vyřazení z provozu PRACHATICE
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2016 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANYEvidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2016 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2018 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-17-04-0005
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-03-4328
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-03-3131
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-03-4876
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lannova 26, 37074, České Budějovice · protokol CZ-7702-19-09-0007
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-03-1556
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-21-03-0098
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-21-04-0149
-
Nový vlastník LIVA Předslavice, spol. s r.o. (IČO 63906821)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2023 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-03-0070
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2024 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-23-02-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2025 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-24-02-0156
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2026 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-25-02-0139
-
Nový vlastník a provozovatel OSKA s.r.o. (IČO 63886375)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-02-1412
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FH13
- Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FH13
- Na druhé ZN lze alternativně použít pneu - viz pří
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 440 62R
- Typ
- VOLVO FH13 440 62R FH 62R B / FH 62R B
- Verze
- LH
- Typ kód
- FH 62R B
- VIN
- YV2AS02C48A676680
- PČV
- 7762226
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 6. 1. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 1. 2010
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A440
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10550/ 2550/ 3780
- Rozvor [mm]
- 5200+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9900
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 24900/ 24900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
6300/ 6300
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R 22.5 152/148 L/ 22.5 X 9.00
315/60 R 22.5 152/148 L [2]/ 22.5 X 9.00
315/60 R 22.5 152/148 L/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VOLVO TRUCK , CORP. , GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Výrobní číslo karoserie
- YV2AS02C48A676680
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5084-018-03
- Číslo ORV
- UBN046663
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ALLIANZ 766500291
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*44: 22.5 x 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
22.5 x 11.75; 385/55 R 22.5 158 L
DNE 16.03.2016 VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO Č.J.VTCz/MW10916
ALTERNATIVNĚ PNEU:
1. PŘEDNÍ NÁPRAVA
22.5 X 11.75; 385/55 R22,5 158 L NEBO
22.5 X 11.75; 355/50 R22.5 154 K NEBO
22.5 X 9.00; 315/70 R22.5 154L
2. ZADNÍ NÁPRAVA 1
22.5 X 9.00; 295/60 R22.5 150/147 K (2)
22.5 X 11.75; 355/50 R22.5 154 K
3. ZADNÍ NÁPRAVA 2
22.5 X 9.00; 295/60 R22.5 150 K
Dne 6.6.2016 zapsáno výstražné světelné zařízení oranžové barvy
Vozidlo vyhovuje techn. požadavkům zák. č. 56/2001 Sb., ve znění pozd. změn a doplňků.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AS02C48A676680
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.