VOLVO FH440
- 2006
- MODRÁ
- .
- 12777 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYV2AS02C56B431703
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AS02C56B431703
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 6. 4. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH440
- Typ
- / FM/FH-6X2R
- Datum 1. registrace
- 12. 6. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 4. 2016
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- .
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: RI-STAV s.r.o. (IČO 25350366) od 6. 4. 2016
- Provozovatel: RI-STAV s.r.o. (IČO 25350366) od 6. 4. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 6. 2006 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 4. 2016 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 6. 4. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | RI-STAV s.r.o. (IČO 25350366) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 328 784 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 4. 2027 |
| 23. 5. 2025 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3818) | 320 671 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 5. 2026 |
| 2. 5. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 320 134 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 8 vážných
| 1. 6. 2025 |
| 2. 5. 2025 | Měření emisí | Mladeč (č. 180501) | 320 108 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2026 |
| 6. 5. 2024 | Opakovaná STK | Šumperk (č. 3807) | 313 749 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 5. 2025 |
| 3. 5. 2024 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | 313 729 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 5 vážných
| 2. 6. 2024 |
| 2. 5. 2024 | Měření emisí | Šumperk (č. 580903) | 313 729 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2025 |
| 5. 5. 2023 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | 304 421 km | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 5. 2024 |
| 5. 5. 2023 | Měření emisí | Šumperk (č. 580903) | 304 420 km | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2024 |
| 17. 5. 2022 | Opakovaná STK | Šumperk (č. 3807) | 297 950 km | způsobilé | 10 lehkých
| 19. 4. 2023 |
| 19. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 297 572 km | dočasně způsobilé | 12 lehkých, 2 vážné
| 19. 4. 2024 |
| 20. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Zábřeh (č. 3839) | 289 271 km | způsobilé | 8 lehkých
| 20. 4. 2022 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | 277 892 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 4. 2021 |
| 21. 4. 2020 | Měření emisí | Zábřeh (č. 580914) | 277 891 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2021 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Zábřeh (č. 3839) | 269 930 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 4. 2020 |
| 18. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 3839) | 264 176 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 4. 2019 |
| 16. 5. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | 263 929 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2018 |
| 31. 3. 2016 | Před registrací - opakovaná | Olomoucký kraj (č. 3839) | 262 725 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 3. 2016 |
| 23. 3. 2016 | Před registrací | Olomoucký kraj (č. 3839) | 262 716 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 6 vážných
| 22. 4. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2016 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2016 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel RI-STAV s.r.o. (IČO 25350366)Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2017 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2018 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-17-05-0479
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2019 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-18-04-0644
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2020 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-19-04-0689
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2021 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-20-04-0562
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2022 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-21-04-0362
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-04-1122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2023 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-22-05-0231
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2024 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-23-05-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2024 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-24-05-0027
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2025 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-24-05-0062
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-05-0038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-05-0693
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-04-0930
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH440
- Typ
- / FM/FH-6X2R
- Typ kód
- FM/FH-6X2R
- VIN
- YV2AS02C56B431703
- PČV
- 13956738
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 12. 6. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 4. 2016
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVOPT CORP , GOTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A440EC01
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- .
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- / 3-1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.74
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9150/ 2550/ 3950
- Rozvor [mm]
- 4900+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 14020
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 28000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385//65 R22.5 160/-G/ 22.5X11.75
315/80 R22.5 -/145G [2]/ 22.5X9.00
385/65 R22.5 154/-G/ 22.5X11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VDL
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- S - ČEP 40MM; RINGFEDER 4015/G150
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UF523067
- Číslo ORV
- UBB920092
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ZA KABINOU VOZIDLA JE NAMONTOVÁNA HYYDRAULICKÁ RUKA PENZ-KRANBAU TYP: 10 000
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AS02C56B431703
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.