VOLVO FH 400 6X2R FAL8.0 RADT-A8
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINYV2ASG0C07B476030
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2ASG0C07B476030
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Nizozemské království), datum dovozu 29. 6. 2017. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH 400 6X2R FAL8.0 RADT-A8
- Typ
- / FH400
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 19. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 6. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309) od 20. 11. 2025
- Provozovatel: MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309) od 20. 11. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 7. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 29. 6. 2017 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 29. 6. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | PRAGOSOUND s.r.o. (IČO 27390462) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 2. 2025 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | 1 066 065 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 2. 2026 |
| 31. 1. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | 1 056 325 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 1. 2025 |
| 31. 1. 2024 | Měření emisí | Kladno (č. 420338) | 1 056 324 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2026 |
| 18. 1. 2023 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | 1 048 511 km | způsobilé | 5 lehké
| 18. 1. 2024 |
| 18. 1. 2023 | Měření emisí | Kladno (č. 420338) | 1 048 510 km | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2024 |
| 8. 12. 2022 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | 1 047 364 km | dočasně způsobilé | 8 lehké, 3 vážné
| 7. 1. 2023 |
| 8. 12. 2022 | Měření emisí | Nové Strašecí (č. 521207) | 1 047 363 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2023 |
| 9. 12. 2021 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | 1 035 516 km | způsobilé | 7 lehké
| 9. 12. 2022 |
| 7. 12. 2021 | Měření emisí | Kladno (č. 520302) | 1 035 459 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2022 |
| 22. 1. 2021 | Opakovaná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 1 032 086 km | způsobilé | 5 lehké
| 22. 1. 2022 |
| 10. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 1 031 946 km | dočasně způsobilé | 7 lehké, 5 vážné
| 10. 11. 2021 |
| 18. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 1 010 948 km | způsobilé | 5 lehké
| 18. 7. 2020 |
| 20. 7. 2018 | Opakovaná STK | Horoměřice (č. 3225) | 997 427 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 7. 2019 |
| 22. 6. 2018 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 996 966 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 22. 7. 2018 |
| 19. 6. 2018 | Měření emisí | Čestlice (č. 520907) | 996 955 km | – | bez závad | 19. 6. 2019 |
| 27. 6. 2017 | Před registrací | Hlavní město Praha (č. 3106) | 984 548 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 6. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-06-2207
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Nizozemské královstvíNový vlastník a provozovatel PRAGOSOUND s.r.o. (IČO 27390462)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2018 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-06-1413
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2019 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-18-07-1075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-07-0132
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-20-11-0117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2021 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-21-01-0165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2022 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-21-12-0085
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-12-0313
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2024 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-23-01-0823
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2025 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-24-01-1290
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2026 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-25-02-0170
-
Nový vlastník a provozovatel MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Možnost montáže alt.pneumatik.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH 400 6X2R FAL8.0 RADT-A8
- Typ
- / FH400
- Typ kód
- FH400
- VIN
- YV2ASG0C07B476030
- PČV
- 14676335
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 19. 7. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 6. 2017
- Druh (typ)
- 03 SKŘÍŇOVÁ NÁSTAVBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A400
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 DRUHÁ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/78D;EURO5
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10550/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5200;1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 13100
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 8060
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R 22.5 152/148 L / 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K [2] / 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K [2] / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HERTOGHS, HOLANDSKO
- Výrobní číslo karoserie
- 070080
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C 50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo ORV
- UBM285839
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV NIZOZEMÍ
- Další záznamy
- IDV NIZOZEMÍ, 1.REGISTRACE DNE 19.7.2007, DOKLADY: TP-0215380541; RZ:BT-DT-69
PROTOKOL STK Č. CZ-3106-17-06-2207
VOZIDLO JE VYBAVENO NAKLÁDACÍ PLOŠINOU ZNAČKY HOLLANDIA, TYP DHSV
Variabilní provedení vozidla:
*21-22-23: 22.5 x 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
*21: 22.5 x 11.75; 385/55 R 22.5 158 L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
DNE 27.12.2022 ALTERNATIVNÍ KOLA A PNEU DLE POTVRZENÍ AKREDIT. ZÁSTUPCE VÝROBCE:
*20: 11.75 X 22.5; 385/65 R22.5 158L
*21: 9.00 X 22.5; 315/70 R22.5 150L [2]
*22: 9.00 X 22.5; 315/70 R22.5 154L
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2ASG0C07B476030
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.