VOLVO FH13 400 62R

  • 2008
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 294 kW ≈ 400 k

VINYV2ASG0C88B494812

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2ASG0C88B494812

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 5,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 172 dnů (22. 6. 2015 až 11. 12. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH13 400 62R
Typ
VOLVO FH13 400 62R FH 62R B / FH 62R B
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
5. 2. 2008
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2008
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
294 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 7. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 129 702 km
při prohlídce 7. 1. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
5
Vlastníků v registru
Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112
od 11. 12. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 2. 2008 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
5. 2. 2008 Nový provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374) Registr silničních vozidel
20. 10. 2012 Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
18. 12. 2014 Nový vlastník C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374) Registr silničních vozidel
22. 6. 2015 Nový vlastník Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. (IČO 63997240) Registr silničních vozidel
11. 12. 2015 Nový vlastník a provozovatel Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112 (IČO 00087751) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 201020132016201920222025 15. 1. 2009: 101 542 km11. 1. 2010: 228 882 km11. 1. 2011: 367 284 km12. 1. 2012: 515 317 km9. 1. 2013: 636 191 km10. 1. 2014: 734 110 km14. 1. 2014: 734 118 km25. 2. 2015: 846 700 km4. 3. 2015: 846 700 km15. 6. 2015: 872 978 km9. 12. 2015: 901 335 km22. 2. 2016: 901 707 km22. 2. 2017: 925 984 km14. 3. 2017: 927 274 km15. 2. 2018: 948 442 km15. 2. 2018: 948 443 km14. 2. 2019: 968 671 km12. 2. 2020: 989 338 km22. 1. 2021: 1 004 236 km22. 1. 2021: 1 042 456 km18. 1. 2022: 1 028 551 km12. 1. 2023: 1 056 844 km11. 1. 2024: 1 079 661 km11. 1. 2024: 1 079 662 km9. 1. 2025: 1 105 302 km7. 1. 2026: 1 129 702 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 1 129 702 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
7. 1. 2027
9. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 1 105 302 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
9. 1. 2026
11. 1. 2024 Pravidelná STK Nymburk (č. 3220) 1 079 662 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
11. 1. 2025
11. 1. 2024 Měření emisí Budiměřice (č. 520803) 1 079 661 km způsobilé bez závad 11. 1. 2025
12. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 1 056 844 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 1. 2024
18. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 1 028 551 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 1. 2023
22. 1. 2021 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 1 042 456 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 1. 2022
22. 1. 2021 Měření emisí Jičín (č. 560401) 1 004 236 km způsobilé bez závad 22. 1. 2022
12. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 989 338 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
12. 2. 2021
14. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 968 671 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 2. 2020
15. 2. 2018 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3220) 948 443 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 2. 2019
15. 2. 2018 Měření emisí Budiměřice (č. 520803) 948 442 km – bez závad 15. 2. 2019
14. 3. 2017 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3220) 927 274 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 2. 2018
22. 2. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3220) 925 984 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.6.2 Výstražná signalizace ukazuje nesprávnou funkci systému ABS. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
24. 3. 2017
22. 2. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3220) 901 707 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 2. 2017
9. 12. 2015 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3615) 901 335 km způsobilé bez závad
15. 6. 2015 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3622) 872 978 km způsobilé bez závad
4. 3. 2015 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 846 700 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 2. 2016
25. 2. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 846 700 km nezpůsobilé
3 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
  • 1.1.14.1.6 Brzdový kotouč s jakoukoliv trhlinou na upevňovací přírubě brzdového kotouče nebo s chybějící (ulomenou nebo opotřebenou) částí kotouče nebo s nadměrnými lomy (trhlinami) ve funkční části kotouče, které zasahují do jeho okraje, které vzhledem k rozsahu poškození brzdového kotouče bezprostředně… nebezpečná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.2 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo chybí nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné nebo není spolehlivé a tato závada ovlivňuje jeho funkci nebo bezpečnost. vážná
  • 8.4.1.1.2 Nadměrný únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který bezprostředně poškozuje životní prostředí nebo bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu. nebezpečná
25. 2. 2015
14. 1. 2014 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 734 118 km způsobilé
4 lehké
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
10. 1. 2015
10. 1. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 734 110 km dočasně způsobilé
4 lehké, 6 vážných
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.5.1.2.2 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo těleso nebo optický systém světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.6.3.1 Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. vážná
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo neplní svoji funkci. vážná
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
9. 2. 2014
9. 1. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) 636 191 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
9. 1. 2014
12. 1. 2012 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3617) 515 317 km způsobilé bez závad 12. 1. 2013
11. 1. 2011 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3617) 367 284 km způsobilé bez závad 11. 1. 2012
11. 1. 2010 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3617) 228 882 km způsobilé bez závad 11. 1. 2011
15. 1. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 101 542 km způsobilé bez závad 15. 1. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2010 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2011 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2012 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2013 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
  6. Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  10. Nový vlastník C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374)
    Vyřazení z provozu JIČÍN
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  13. Konec vyřazení z provozu JIČÍN
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  16. Vybavení zapsané v registru: DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2017 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2017 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-17-02-0180
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2018 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-17-03-0101
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2019 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-18-02-0132
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-02-0179
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2021 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-20-02-0129
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-01-0259
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2023 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-22-01-0224
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2024 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-23-01-0199
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-01-0158
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-01-0107
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-01-0052
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Stránský Michal Ing.,Typ vozu: VOL

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (VOLVO FH13 400 62R 2008 v ČR obvykle 5,3, medián 5)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 28 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH13 400 62R
Typ
VOLVO FH13 400 62R FH 62R B / FH 62R B
Verze
LH
Typ kód
FH 62R B
VIN
YV2ASG0C88B494812
PČV
4820711
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
5. 2. 2008
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2008
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13A400
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
294 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51E
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10210/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4900+1370
Provozní hmotnost
11550
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
25700/ 25300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
7100/ 6700
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
7760
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R 22.5 152/148 L/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K [2]/ 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ
Výrobní číslo karoserie
ANV00070901044
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 2+1 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C ČEP 50 MM
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5084-017-03
Číslo TP
UH073380
Číslo ORV
UAP260077
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ŘÁDNÉ UKONČENÍ LS Č. 203986 ZE DNE 3.12.2014,DEPOZIT 878/2014,NOVÁ LS
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*20: 22.5 x 11.75; 385/55 R 22.5 158 L.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)