VOLVO

  • 2007
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 353 kW ≈ 480 k

VINYV2ASW0D87A637717

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2ASW0D87A637717

STK propadla 13. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Švýcarská konfederace). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Typ
/ FH 64TB
Datum 1. registrace
9. 3. 2007
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2022
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
353 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 13. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
547 115 km
při prohlídce 7. 10. 2026
1
Vlastník v registru
Miroslav Hnilička
od 1. 8. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 3. 2007 První registrace Registr silničních vozidel
1. 8. 2022 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
1. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel Miroslav Hnilička (IČO 62950045) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

300 000400 000500 000600 000 2023202420252026 27. 7. 2022: 356 809 km7. 7. 2023: 380 242 km3. 7. 2024: 446 874 km3. 7. 2025: 518 938 km13. 10. 2025: 523 737 km13. 10. 2025: 523 749 km7. 10. 2026: 547 115 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 10. 2026 Měření emisí Čáslav (č. 520501) 547 115 km způsobilé bez závad 7. 10. 2027
13. 10. 2025 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 523 749 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
13. 10. 2026
13. 10. 2025 Měření emisí Čáslav (č. 520501) 523 737 km způsobilé bez závad 13. 10. 2026
3. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 518 938 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
2. 8. 2025
3. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 446 874 km způsobilé bez závad 3. 7. 2026
7. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 380 242 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
7. 7. 2024
27. 7. 2022 Před registrací + měření emisí Velim (č. 3238) 356 809 km způsobilé bez závad 27. 7. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-07-1162
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Miroslav Hnilička (IČO 62950045)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2024 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-23-07-0101
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-07-0219
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-25-07-0183
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2026 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-10-0385
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Švýcarská konfederace (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • Zvýšení hmotnosti soupravy, nový výr.štítek

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (44)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Typ
/ FH 64TB
Typ kód
FH 64TB
VIN
YV2ASW0D87A637717
PČV
17496532
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
9. 3. 2007
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13A480
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
353 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ DRUHÁ A TŘETÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
EURO5 / 2005/78D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6735/ 2500/ 4000
Rozvor [mm]
3200+1370
Provozní hmotnost
9800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28100/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
10500/ 9500
10500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 164K/ 22.5 X 11.75
315/80 R 22.5 156/150 K[2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 K[2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UM043394
Číslo ORV
UBC999545
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*1: NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
*3/4: HR; HS
*16: 49-04B1; 49-04B2
*V.9: 2001/27B1; 2001/27B2; 2005/78B
*18: DLE PROVEDENÍ
*S: 3
* S1: 3
*26: 0; 1
*11: AŽ 7 135
*14: AŽ 4 000
*M: AŽ 3 600 + 1 370
*G: AŽ 10 300
*F1,F2: AŽ 41 000/AŽ 26 000
*N: AŽ 9 000/AŽ 9 000; AŽ 16 000/9 500; AŽ 16 000/9 500
*16: DLE VÝROBCE
*N1: DLE VÝROBCE
*N2: DLE VÝROBCE
*N3: DLE VÝROBCE
*: VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ
BARVY.
*: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU EXII; EXIII; FL; OX; AT.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N1: 22.5 X 11.75; 385/65 R 22.5 160 J
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3 200+1 370
N: 7 100/7 100; 10 500/10 500; 10 500/10 500
31.01.2023 ZÁPIS ZMĚNY HMOTNOSTI SOUPRAVY NEJVĚTŠÍ POVOLENÉ/PŘIPUSNÉ NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ AKREDIT ZÁSTUPCE VPLVO TRUCK CORPORATION, ŠVEDSKO.

Další ověření (externí odkazy)