VOLVO
- 2003
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12130 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINYV2J4CFCX3B341867
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2J4CFCX3B341867
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Typ
- / FM12
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 23. 5. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 5. 2003
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12130 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pavel Lorenc (IČO 47340975) od 25. 8. 2020
- Provozovatel: Pavel Lorenc (IČO 47340975) od 25. 8. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 5. 2003 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 23. 5. 2003 | Nový provozovatel | MEDIGRAN s.r.o. (IČO 25222333) | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2011 | Nový provozovatel | FRANTIŠEK MAJER - AUTODOPRAVA FAMA HORÁKOV 15 | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2011 | Nový provozovatel | FRANTIŠEK MAJER - AUTODOPRAVA FAMA HOZÁKOV 15 | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | František Majer (IČO 48349381) | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Lorenc (IČO 47340975) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3766) | 1 056 026 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 6. 2030 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 1 047 923 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 6. 2026 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3766) | 1 047 923 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 6. 2028 |
| 12. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 1 038 067 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2026 |
| 9. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3766) | 1 031 650 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 7. 2022 |
| 24. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3412) | 1 029 031 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 1 028 939 km | způsobilé | 10 lehkých
| 16. 4. 2021 |
| 16. 4. 2020 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 1 028 980 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2021 |
| 16. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 1 004 059 km | způsobilé | 10 lehkých
| 16. 4. 2020 |
| 17. 4. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 968 677 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 4. 2019 |
| 17. 4. 2018 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 968 675 km | – | bez závad | 17. 4. 2019 |
| 28. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 927 874 km | způsobilé | 10 lehkých
| 28. 4. 2018 |
| 28. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 890 220 km | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 4. 2017 |
| 7. 5. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 850 263 km | způsobilé | 8 lehkých
| 7. 5. 2016 |
| 9. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 808 673 km | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 5. 2015 |
| 10. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 770 007 km | způsobilé | 7 lehkých
| 10. 5. 2014 |
| 16. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 738 056 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 5. 2013 |
| 1. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3412) | 712 417 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2011 |
| 19. 5. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 709 602 km | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 5. 2012 |
| 19. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 622 723 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 5. 2011 |
| 18. 5. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 538 315 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 5. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel MEDIGRAN s.r.o. (IČO 25222333)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2010 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-09-05-0224
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2011 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-10-05-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2012 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-11-05-0238
-
Nový provozovatel FRANTIŠEK MAJER - AUTODOPRAVA FAMA HORÁKOV 15Nový provozovatel FRANTIŠEK MAJER - AUTODOPRAVA FAMA HOZÁKOV 15
-
Nový vlastník a provozovatel František Majer (IČO 48349381)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-11-06-0005
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-12-05-0190
-
Vyřazení z provozu KLATOVY
-
Konec vyřazení z provozu KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-13-55-0016
-
Vyřazení z provozu KLATOVY
-
Konec vyřazení z provozu KLATOVY
-
Vyřazení z provozu KLATOVY
-
Konec vyřazení z provozu KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-14-05-0076
-
Vyřazení z provozu KLATOVY
-
Konec vyřazení z provozu KLATOVY
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-15-05-0057
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-04-0357
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-04-0288
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-04-0193
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-04-0185
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SUŠICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-04-0146
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SUŠICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-08-0195
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Lorenc (IČO 47340975)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MORAVSKÝ KRUMLOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2022 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-21-07-0616
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MORAVSKÝ KRUMLOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2026 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-22-07-0204
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2027 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-24-06-1843Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-24-06-1871
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2028 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-26-06-2061
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Typ
- / FM12
- Varianta
- 62R
- Verze
- HH
- Typ kód
- FM12
- VIN
- YV2J4CFCX3B341867
- PČV
- 5196438
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1b
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 23. 5. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 5. 2003
- Druh (typ)
- (99) NOSIČ VÝMĚNNÝCH ADAPTÉRŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D12D420
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12130
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 78.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7450/ 2550/ 3000
- Rozvor [mm]
- 3 500 + 1370
- Provozní hmotnost
- 9749
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 000/ 8 000
11 500/ 11 500
7 500/ 7 500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 56000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 J / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 J [2]/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 J [2]/ 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RAMAT SERVIS, S.R.O., ZLIV, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBO349666
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- dne 27.6.2022 provedena přestavba vozidla - změna kategorie.
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: * N.1(1.) – N.2(2.): 11.75X22.5; 385/65 R 22.5 156 J – POUZE NA NÁPRAVÁCH S JEDNODUCHOU MONTÁŽÍ PNEUMATIK
VOZIDLO JE VYBAVENO OCHRANNOU KONSTRUKCÍ PROTI PŘEVRÁCENÍ RÁM TYPU 8ROPS1, V.Č.221048
VOZIDLO JE VYBAVENO VÝROBNÍM ŠTÍTKEM ZÁKLADNÍHO VOZIDLA VÝROBCE VOLVO A DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM PO PŘESTAVBĚ NA KATEGORII T1B, KTERÝ JE UMÍSTĚN V BLÍZKOSTI VÝROBNÍHO ŠTÍTKU VOZIDLA.
VOZIDLO PO PŘESTAVBĚ PLNÍ POŽADAVKY STANOVENÉ ZÁK. 56/2001 SB. A SPLŇUJE SEZNAM VŠECH REGULAČNÍCH AKTŮ PODLE SMĚRNICE 2003/37/ES.
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY: 520 X 110 MM.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2J4CFCX3B341867
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.