VOLVO

  • 2005
  • MODRÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12130 cm³
  • 309 kW ≈ 420 k

VINYV2J4CFD65B395470

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2J4CFD65B395470

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Německá demokratická republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Typ
/ FM 12
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
12. 4. 2005
Datum 1. registrace v ČR
17. 2. 2009
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12130 cm³
Výkon
309 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
592 181 km
při prohlídce 19. 8. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
Jiří Vajďák
od 17. 1. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 4. 2005 První registrace Registr silničních vozidel
17. 2. 2009 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
17. 2. 2009 Nový vlastník a provozovatel František Šimčík (IČO 64424502) Registr silničních vozidel
26. 6. 2013 Nový vlastník a provozovatel UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
1. 7. 2013 Nový vlastník a provozovatel SVOJANOVSKÝ, s.r.o. (IČO 29202108) Registr silničních vozidel
17. 1. 2018 Nový vlastník a provozovatel Jiří Vajďák (IČO 69742111) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201020132016201920222025 11. 2. 2009: 156 689 km17. 2. 2010: 205 951 km22. 12. 2010: 249 076 km21. 12. 2011: 302 920 km28. 11. 2012: 332 587 km28. 11. 2012: 332 587 km1. 7. 2013: 333 611 km4. 12. 2013: 354 380 km8. 12. 2014: 394 908 km15. 12. 2015: 445 859 km30. 11. 2016: 482 625 km28. 11. 2017: 517 527 km2. 1. 2018: 518 394 km26. 11. 2018: 539 486 km27. 11. 2018: 539 501 km26. 11. 2019: 554 494 km27. 11. 2019: 554 531 km15. 12. 2020: 563 123 km16. 12. 2020: 56 138 km3. 1. 2022: 572 999 km4. 1. 2022: 573 028 km29. 3. 2023: 580 077 km29. 3. 2023: 580 091 km4. 6. 2024: 584 217 km4. 6. 2024: 584 253 km22. 7. 2025: 588 182 km28. 7. 2025: 588 198 km14. 7. 2026: 591 981 km19. 8. 2026: 592 176 km19. 8. 2026: 592 181 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 8. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 592 181 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 8. 2027
19. 8. 2026 Měření emisí Zlín (č. 170502) 592 176 km způsobilé bez závad 19. 8. 2027
14. 7. 2026 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 591 981 km způsobilé bez závad 14. 7. 2027
28. 7. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 588 198 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
28. 7. 2026
22. 7. 2025 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 588 182 km způsobilé bez závad 22. 7. 2027
4. 6. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 584 253 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
4. 6. 2025
4. 6. 2024 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 584 217 km způsobilé bez závad 4. 6. 2025
29. 3. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 580 091 km způsobilé
7 lehkých
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
29. 3. 2024
29. 3. 2023 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 580 077 km způsobilé bez závad 29. 3. 2025
4. 1. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 573 028 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
4. 1. 2023
3. 1. 2022 Měření emisí Tečovice (č. 570510) 572 999 km způsobilé bez závad 3. 1. 2023
16. 12. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 56 138 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
16. 12. 2021
15. 12. 2020 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 563 123 km způsobilé bez závad 15. 12. 2021
27. 11. 2019 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 554 531 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 11. 2020
26. 11. 2019 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 554 494 km způsobilé bez závad 26. 11. 2020
27. 11. 2018 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 539 501 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 11. 2019
26. 11. 2018 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 539 486 km způsobilé bez závad 26. 11. 2019
2. 1. 2018 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3616) 518 394 km způsobilé bez závad
28. 11. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 517 527 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
28. 11. 2018
30. 11. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 482 625 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
30. 11. 2017
15. 12. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 445 859 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
15. 12. 2016
8. 12. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 394 908 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
8. 12. 2015
4. 12. 2013 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 354 380 km způsobilé
4 lehké
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.6.2.2.1 Nepovinné (volitelné) zpětné světlomety lze uvést v činnost bez současně rozsvícených obrysových svítilen. lehká
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
4. 12. 2014
1. 7. 2013 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3616) 333 611 km způsobilé bez závad
28. 11. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 332 587 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 6.2.2.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby, pružiny) upevnění kabiny, karoserie nebo nástavby k podvozku nebo rámu vozidla jsou uvolněné, poškozené nebo chybí nebo spojení zjevně neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
28. 12. 2012
28. 11. 2012 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 332 587 km způsobilé
1 lehká
  • 4.5.1.2.1 U předního mlhového světlometu vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
28. 11. 2013
21. 12. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 302 920 km způsobilé
2 lehké
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 12. 2012
22. 12. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 249 076 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 12. 2011
17. 2. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 205 951 km způsobilé
3 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7052 Na palivové nádrži je viditelné mechanické poškození, avšak zatím nedochází k unikání paliva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
17. 2. 2011
11. 2. 2009 Před schvál. tech. způsob. vozidla Olomoucký kraj (č. 3812) 156 689 km způsobilé bez závad 11. 2. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2011 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel František Šimčík (IČO 64424502)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  6. Vyřazení z provozu HOLEŠOV
  7. Konec vyřazení z provozu HOLEŠOV
  8. Nový vlastník a provozovatel UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
  9. Nový vlastník a provozovatel SVOJANOVSKÝ, s.r.o. (IČO 29202108)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2015 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2016 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2017 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-16-11-0136
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2018 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-17-11-0108
  14. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-18-01-0005
  15. Nový vlastník a provozovatel Jiří Vajďák (IČO 69742111)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-11-1846
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-11-2127
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-12-1284
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-01-0137
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-03-2191
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-06-0278
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-07-2043
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-08-1272
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Německá demokratická republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Stránský Michal Ing.,Typ vozu: VOL

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Typ
/ FM 12
Varianta
64R B
Typ kód
FM 12
VIN
YV2J4CFD65B395470
PČV
9971027
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2005
Datum 1. registrace
12. 4. 2005
Datum 1. registrace v ČR
17. 2. 2009
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D12D420
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
309 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12130
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.79
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7800/ 2550/ 3150
Rozvor [mm]
3400; 1370
Provozní hmotnost
11810
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
29000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
10500/ 9500
9500/ 10500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 48000
Ložná délka
4730
Ložná šířka
2370
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/150 L/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 L [2]/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 L [2]/ 9.00 X 22.5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DAUTEL-KIPPER, SRN
Barva
MODRÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UJ788014
Číslo ORV
UAS153331
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
17/2/2009 dovoz SRN,čj:I-036-MUHOL-DSA-2009 25/2/09 NEJVJV.HMOT JÍZD SOUPR. 65000/48000KG SOUHLAS VOLVO , ZN. VTC/AS00209 Z 16.2.2009 29/6000, 26000/24000,65000/48000 9/3/2011 ukončení d.v. 29/11/2012 D.V.ČJ:291-MUHOL-DSA-12
Další záznamy
22.5 X 11.75 ET120, 385/65 R 22.5 156G.
Dovoz SRN, TP č: UV784426, první registrace vozidla dle TP: 12.04.2005.
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.
****************************************************************************************
25.02.2009 NEJVĚTŠÍ TECH. POVOLENÁ HMOTNOST JÍZDNÍ SOUPRAVY: 65 000/48 000 KG
SOUHLAS VOLVO ZE DNE 16.2.2009, ZN: VTCz/AS00209
NEJVĚTŠÍ TECHNICKY PŘÍPUSTNÁ/POVOLENÁ HMOTNOST VOZIDLA 29 000/26 000 KG
NEJVĚTŠÍ TECHNICKY PŘÍPUSTNÁ/POVOLENÁ HMOTNOST JÍZDNÍ AOUPRAVY 65 000/48 000 KG

Další ověření (externí odkazy)