VOLVO

  • 2003
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9364 cm³
  • 191 kW ≈ 260 k

VINYV2J4CHA53B338564

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2J4CHA53B338564

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 10. 4. 2026 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Typ
VOLVO FM9 42R HC YV2J4CHA / FM9
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
5. 3. 2003
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2003
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9364 cm³
Výkon
191 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 052 601 km
při prohlídce 10. 4. 2026
4
Vlastníci v registru
Auto Expres Praha s.r.o.
od 13. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 3. 2003 První registrace DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579) Registr silničních vozidel
5. 3. 2003 Nový provozovatel František Vondráček - FV (IČO 10216006) Registr silničních vozidel
13. 12. 2004 Nový provozovatel FV - Plast, a.s. Registr silničních vozidel
22. 12. 2004 Nový vlastník a provozovatel FV - Plast, a.s. (IČO 26167654) Registr silničních vozidel
6. 12. 2024 Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245) Registr silničních vozidel
13. 4. 2026 Nový vlastník a provozovatel Auto Expres Praha s.r.o. (IČO 24805041) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

250 000500 000750 0001 000 0001 250 000 200920122015201820212024 19. 12. 2008: 328 000 km17. 12. 2009: 379 800 km20. 12. 2010: 432 808 km16. 12. 2011: 485 100 km14. 12. 2012: 531 196 km13. 12. 2013: 583 390 km12. 12. 2014: 636 040 km14. 12. 2015: 687 310 km6. 1. 2016: 688 407 km8. 12. 2016: 733 192 km8. 12. 2017: 788 658 km7. 12. 2018: 846 408 km5. 12. 2019: 895 769 km5. 12. 2019: 895 770 km2. 12. 2020: 939 621 km17. 12. 2020: 941 581 km2. 12. 2021: 980 756 km2. 12. 2021: 980 757 km1. 12. 2022: 1 018 615 km8. 2. 2023: 1 019 389 km30. 11. 2023: 1 036 009 km30. 11. 2023: 1 036 010 km2. 12. 2024: 1 052 595 km10. 4. 2026: 1 052 601 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 1 052 601 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 13 vážných
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.1.5.1 Některá část stabilizátoru je poškozená nebo nadměrně zkorodovaná (např. úchyty) a tato závada ovlivňuje spolehlivost funkce stabilizátoru. vážná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.1.1 Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.3.2.1 Upevnění palivové nádrže ve vozidle je uvolněné, poškozené nebo spojovací prvky / úchyty chybí nebo upevnění nádrže neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.3.5.2 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě otevřít nebo zavřít. vážná
  • 6.2.8.1.2 Stupátka nebo schůdky u vozidla jsou nadměrně zkorodovány nebo přidržovací madla, stupátka nebo schůdky jsou uvolněné nebo poškozené tak, že nejsou spolehlivé nebo neodpovídají požadavkům nebo, jsou-li vyžadovány, chybí (např. u motocyklů). vážná
  • 6.2.10.1.3 Upevnění zástěrky nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je natolik nespolehlivé, že může upadnout. vážná
  • 6.2.90.3.2 Závěsy bočnic jsou zjevně opotřebované, poškozené, uvolněné nebo některé závěsy bočnic chybí. vážná
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení (vztahuje se pouze na vozidlo s povinností být vybaveno záznamovým zařízením) nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
10. 4. 2027
2. 12. 2024 Evidenční kontrola Nové Strašecí (č. 3239) 1 052 595 km způsobilé bez závad
30. 11. 2023 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 1 036 010 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 11. 2024
30. 11. 2023 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 1 036 009 km způsobilé bez závad 30. 11. 2024
8. 2. 2023 Opakovaná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 1 019 389 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 2. 2024
1. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 1 018 615 km dočasně způsobilé
6 lehkých, 5 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.5.1.2 Únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.2 Některé spojovací prvky (šrouby, nýty, sváry) nebo výstužné desky rámu jsou zjevně uvolněné, prasklé nebo chybí. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 5.2.3.5.1 Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). vážná
1. 12. 2023
2. 12. 2021 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 980 757 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 12. 2022
2. 12. 2021 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 980 756 km způsobilé bez závad 2. 12. 2022
17. 12. 2020 Opakovaná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 941 581 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 12. 2021
2. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 939 621 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.90.3.2 Závěsy bočnic jsou zjevně opotřebované, poškozené, uvolněné nebo některé závěsy bočnic chybí. vážná
2. 12. 2021
5. 12. 2019 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 895 770 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
5. 12. 2020
5. 12. 2019 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 895 769 km způsobilé bez závad 5. 12. 2020
7. 12. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 846 408 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 12. 2019
8. 12. 2017 Pravidelná STK + měření emisí Středočeský kraj (č. 3240) 788 658 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 12. 2018
8. 12. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 733 192 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 12. 2017
6. 1. 2016 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3240) 688 407 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 12. 2016
14. 12. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 687 310 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 4 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.2 Některé spojovací prvky (šrouby, nýty, sváry) nebo výstužné desky rámu jsou zjevně uvolněné, prasklé nebo chybí. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.2.1 Upevnění palivové nádrže ve vozidle je uvolněné, poškozené nebo spojovací prvky / úchyty chybí nebo upevnění nádrže neodpovídá požadavkům. vážná
13. 1. 2016
12. 12. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 636 040 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
12. 12. 2015
13. 12. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 583 390 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
13. 12. 2014
14. 12. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 531 196 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
14. 12. 2013
16. 12. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 485 100 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 12. 2012
20. 12. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 432 808 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 12. 2011
17. 12. 2009 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 379 800 km způsobilé
1 lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
17. 12. 2010
19. 12. 2008 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 328 000 km způsobilé bez závad 19. 12. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579)
    Nový provozovatel František Vondráček - FV (IČO 10216006)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2007
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Nový provozovatel FV - Plast, a.s.
  3. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  4. Nový vlastník a provozovatel FV - Plast, a.s. (IČO 26167654)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2005 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2006 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  7. Konec: vlastník DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2007 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2008 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2009 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-08-12-0166
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2010 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-09-12-0113
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2010 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2011 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2011 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-10-12-0331
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2012 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2012 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-11-12-0385
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2013 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2013 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-12-12-0383
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2014 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-13-12-0456
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2014 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-14-12-0496
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-15-12-0480
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-16-01-0019
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2017 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-16-12-0301
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-17-12-0437
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-12-0381
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-12-0291
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 1. 2021 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-12-0113
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2021 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-12-0911
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-21-12-0108
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 12. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-12-0016
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-02-0310
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-11-1582
  29. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-12-0043
  30. Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-26-04-0465
  32. Nový vlastník a provozovatel Auto Expres Praha s.r.o. (IČO 24805041)
    Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
  33. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Typ
VOLVO FM9 42R HC YV2J4CHA / FM9
Varianta
42R
Verze
HC
Typ kód
FM9
VIN
YV2J4CHA53B338564
PČV
12066467
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
5. 3. 2003
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2003
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ S PLACHTOU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D9A260
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
191 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9364
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85
Nejvyšší rychlost omezení
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO III
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.79
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10660/ 2550/ 3400
Rozvor [mm]
6500
Provozní hmotnost
8780
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 38200
Ložná délka
8200
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R 22,5 152/148J/ 8,25 X 22,5
295/80 R 22,5 152/148J [2]/ 8,25 X 22,5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTO-TECH VINOŘ S.R.O. , PRAHA, ČR
Výrobní číslo karoserie
10-252-2
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40MM
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5082-049-00
Číslo ORV
UBM253150
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
ZTP 5082-49 (DOSTAVBA)
typ doplnen dle popisu(provedena plachtová konstrukce); 16.04.2026 MHMP-DV-35502/2026/VYS., RZ + ORV DEPOZIT
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
NA ZÁKLADĚ POVOLENÍ MD ČR ČJ. 30883/01-152, Č. OSVĚDČENÍ N-1402 ZE DNE 27.12.2001
O HROMADNÉ PŘESTAVBĚ - POSTUPNÉ STAVBĚ, PROVEDENA ÚPRAVA PLACHTOVÉ KONSTRUKCE - ZE DNE
19.3.2003.

Další ověření (externí odkazy)