VOLVO
- 2001
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12130 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINYV2J4DAD7YB243554
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2J4DAD7YB243554
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Typ
- VOLVO FM12 64 R / FM12
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 15. 2. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 7. 2002
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12130 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AD HEMR s.r.o. (IČO 28156595) od 7. 6. 2012
- Provozovatel: AD HEMR s.r.o. (IČO 28156595) od 7. 6. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 2. 2001 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 24. 7. 2002 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 24. 7. 2002 | Nový provozovatel | Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) | Registr silničních vozidel |
| 19. 6. 2003 | Nový provozovatel | ANRONÍN WITZENLEITER KE STRELNICI 189 PÍSEK | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2007 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2007 | Nový provozovatel | Václav Řezníček (IČO 45971447) | Registr silničních vozidel |
| 8. 3. 2012 | Nový provozovatel | HEMR LADISLAV NÁDRAŽNÍ 2295,PÍSEK | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2012 | Nový provozovatel | Ladislav Hemr (IČO 48254533) | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | AD HEMR s.r.o. (IČO 28156595) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 5. 2026 | Opakovaná STK | Písek (č. 3318) | 68 530 km | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 4. 2027 |
| 10. 4. 2026 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 68 352 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 5 vážných
| 10. 5. 2026 |
| 9. 4. 2026 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 68 346 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2027 |
| 22. 4. 2025 | Opakovaná STK | Písek (č. 3318) | 51 821 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 4. 2026 |
| 3. 4. 2025 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 51 461 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 6 vážných
| 3. 5. 2025 |
| 3. 4. 2025 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 51 460 km | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2026 |
| 4. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 35 260 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 4. 2025 |
| 4. 4. 2023 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 24 867 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 4. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 24 871 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 4. 2024 |
| 19. 1. 2022 | Opakovaná STK | Písek (č. 3318) | 10 671 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 12. 2022 |
| 20. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 10 664 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 20. 12. 2022 |
| 18. 12. 2020 | Opakovaná STK | Písek (č. 3318) | 995 854 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 12. 2021 |
| 18. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 995 849 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 5 vážných
| 18. 12. 2021 |
| 17. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 984 372 km | způsobilé | 8 lehkých
| 17. 12. 2020 |
| 18. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 968 875 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 12. 2019 |
| 21. 12. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 949 315 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 12. 2018 |
| 23. 12. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 109 586 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 12. 2017 |
| 22. 12. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 109 586 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 22. 12. 2016 |
| 21. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 96 374 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 12. 2016 |
| 22. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 78 703 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 12. 2015 |
| 19. 12. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 61 592 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 12. 2014 |
| 21. 12. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 520 939 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 12. 2013 |
| 18. 12. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 520 933 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 17. 1. 2013 |
| 19. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3318) | 507 312 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2012 |
| 14. 3. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3318) | 503 539 km | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2012 |
| 6. 1. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 502 400 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 1. 2013 |
| 7. 1. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 172 400 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 1. 2012 |
| 8. 1. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 438 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 1. 2011 |
| 8. 1. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 400 845 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 1. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
-
Nový provozovatel ANRONÍN WITZENLEITER KE STRELNICI 189 PÍSEK
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Václav Řezníček (IČO 45971447)
-
Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
-
Nový provozovatel HEMR LADISLAV NÁDRAŽNÍ 2295,PÍSEK
-
Nový provozovatel Ladislav Hemr (IČO 48254533)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Nový vlastník a provozovatel AD HEMR s.r.o. (IČO 28156595)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2013 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2013 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKVyřazení z provozu PÍSEK
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2014 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu PÍSEK
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2015 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu PÍSEK
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-16-12-0184
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-16-12-0200
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2018 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-12-0174
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-18-12-0172
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2020 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-12-0158
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-12-0198Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-12-0207
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-12-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-01-0220
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-04-0035
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-04-0048
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-04-0036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-04-0178
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-04-0083
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-05-0029
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Stránský Michal Ing.,Typ vozu: VOL
- Alt. pneu PN
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Typ
- VOLVO FM12 64 R / FM12
- Varianta
- 64R
- Typ kód
- FM12
- VIN
- YV2J4DAD7YB243554
- PČV
- 10192397
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK , ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 15. 2. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 7. 2002
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO TRUCK , ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D12C420
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12130
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-02B /
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.67
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 0
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7280/ 2500/ 3100
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 12400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 28000/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
9000/ 9000
9000/ 9000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 60000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 156/139G/ 9.00 X 22.5
315/80 R22.5 156/139G/ 9.00 X 22.5
315/80 R22.5 156/139G/ 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MEILLER, SRN
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ČEP 50 MM, ROCKINGER 500G6
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI022997
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Alternativní provedení
- DNE 04.05.2026 ZÁPIS ALTERNATIVNÍ PNEU N.1 (1.): 22.5 x 11.75; 385/65 R22.5 160-K
- Doplňkový text na TP
- DV DO 16.3.2013, DV DO 21.12.2013 DV DO 30.12.2014 DNE 29.12.2014 VOZIDLO DOČASNĚ VYŘAZENO DO 29.12.2015
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 04.05.2026 ZÁPIS ALTERNATIVNÍ PNEU N.1 (1.): 22.5 x 11.75; 385/65 R22.5 160-K
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2J4DAD7YB243554
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.