VOLVO FM12
- 2001
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12130 cm³
- 279 kW ≈ 379 k
VINYV2J4DME71A532191
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2J4DME71A532191
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM12
- Typ
- VOLVO FM12 66 R /
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 7. 2001
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12130 cm³
- Výkon
- 279 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Martin Čadek (IČO 71922539) od 20. 12. 2019
- Vlastník: Martin Čadek (IČO 71922539) od 4. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 7. 2001 | První registrace | Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) | Registr silničních vozidel |
| 18. 3. 2002 | Nový provozovatel | Karel Plucar (IČO 46675493) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2008 | Nový provozovatel | CZECH CANADA S.R.O. CESTLICKÁ 1/994 STRAŠNICE, PRAHA | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) | Registr silničních vozidel |
| 20. 4. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782) | Registr silničních vozidel |
| 20. 12. 2019 | Nový vlastník | VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738) | Registr silničních vozidel |
| 20. 12. 2019 | Nový provozovatel | Martin Čadek (IČO 71922539) | Registr silničních vozidel |
| 4. 11. 2024 | Nový vlastník | Martin Čadek (IČO 71922539) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 2. 2026 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 452 042 km | způsobilé | 6 lehké | 5. 2. 2027 |
| 3. 2. 2026 | Měření emisí | Rovná (č. 430718) | 452 042 km | způsobilé | bez závad | 3. 2. 2028 |
| 6. 2. 2025 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 445 835 km | způsobilé | 4 lehké | 6. 2. 2026 |
| 5. 2. 2025 | Měření emisí | Rovná (č. 430718) | 445 835 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2027 |
| 6. 2. 2024 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 445 834 km | způsobilé | 5 lehké | 6. 2. 2025 |
| 31. 1. 2024 | Měření emisí | Rovná (č. 430718) | 445 834 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2026 |
| 10. 3. 2023 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 445 119 km | způsobilé | 5 lehké | 10. 3. 2024 |
| 8. 3. 2023 | Měření emisí | Rovná (č. 430718) | 445 081 km | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2025 |
| 15. 2. 2022 | Opakovaná STK | Vodňany (č. 3309) | 418 681 km | způsobilé | 6 lehké | 14. 2. 2023 |
| 14. 2. 2022 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 418 622 km | nezpůsobilé | 6 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné | |
| 19. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 391 918 km | způsobilé | 7 lehké | 19. 2. 2022 |
| 6. 4. 2020 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 374 418 km | způsobilé | 7 lehké | 6. 4. 2021 |
| 6. 4. 2020 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 374 417 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2021 |
| 19. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Písek (č. 3318) | 366 542 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 8. 2019 | Opakovaná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 365 559 km | způsobilé | 6 lehké | 27. 8. 2020 |
| 30. 4. 2019 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 4. 2019 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | |
| 11. 4. 2019 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | 365 534 km | nezpůsobilé | 6 lehké, 6 vážné | |
| 14. 3. 2019 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 365 246 km | dočasně způsobilé | 7 lehké, 20 vážné | 13. 4. 2019 |
| 12. 3. 2019 | Měření emisí | Čestlice (č. 520907) | 365 236 km | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2020 |
| 23. 11. 2018 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 3307) | 363 219 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 21. 11. 2018 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 3307) | 363 205 km | dočasně způsobilé | 2 vážné | |
| 16. 11. 2018 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 3307) | 363 186 km | dočasně způsobilé | 3 vážné | |
| 8. 3. 2018 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 355 882 km | způsobilé | 9 lehké | 8. 3. 2019 |
| 8. 3. 2018 | Měření emisí | Dačice (č. 430315) | 355 880 km | – | bez závad | 8. 3. 2019 |
| 21. 3. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 342 776 km | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2018 |
| 23. 2. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 342 704 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 8 vážné | 25. 3. 2017 |
| 18. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 332 923 km | způsobilé | 3 lehké | 18. 2. 2017 |
| 23. 6. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | 326 070 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2016 |
| 2. 6. 2015 | Technická silniční kontrola | Hlavní město Praha (č. 8100) | 324 400 km | dočasně způsobilé | 2 vážné | 25. 6. 2015 |
| 17. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3412) | 322 125 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 320 631 km | způsobilé | 3 lehké | 27. 2. 2016 |
| 27. 2. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 310 729 km | způsobilé | 2 lehké | 27. 2. 2015 |
| 26. 2. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 298 595 km | způsobilé | 2 lehké | 26. 2. 2014 |
| 14. 3. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 282 901 km | způsobilé | 4 lehké | 17. 2. 2013 |
| 17. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 282 347 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné | 18. 3. 2012 |
| 17. 3. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 261 930 km | způsobilé | 2 lehké | 23. 2. 2012 |
| 23. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 260 703 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážné | 25. 3. 2011 |
| 22. 3. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 243 054 km | způsobilé | 3 lehké | 26. 2. 2011 |
| 26. 2. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | 241 930 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 3 lehké, 8 vážné | 28. 3. 2010 |
| 7. 4. 2009 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 266 885 km | způsobilé | 2 lehké | 2. 3. 2010 |
| 2. 3. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 225 716 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 10 vážné | 1. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Nový provozovatel Karel Plucar (IČO 46675493)
-
Nový provozovatel CZECH CANADA S.R.O. CESTLICKÁ 1/994 STRAŠNICE, PRAHA
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 10. 1. 2015 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Nový vlastník a provozovatel Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2013 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2015 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2016 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Nový vlastník a provozovatel PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782)
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2015 · stanice: MARIÁNSKÉ NÁM. 2, 11001, PRAHA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2016 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2017 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2017 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-17-02-0153
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2018 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-17-03-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-18-03-0218
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-03-0800
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-04-2427
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-08-0926
-
Konec vyřazení z provozu DAČICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-12-0186
-
Nový vlastník VLTAVÍN leas, a.s. (IČO 61057738)Nový provozovatel Martin Čadek (IČO 71922539)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-04-0044
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-02-0193
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2022 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-02-0099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2023 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-02-0111
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-03-0075
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-02-0053
-
Nový vlastník Martin Čadek (IČO 71922539)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-02-0039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-02-0046
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (VOLVO FM12 2001 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,6 %
Srovnáváme s 37 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FM12
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM12
- Typ
- VOLVO FM12 66 R /
- Varianta
- 66 R
- VIN
- YV2J4DME71A532191
- PČV
- 10543435
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 30. 7. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 7. 2001
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D12C380
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 279 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12130
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 24-03 / 1999/96 /EURO 3/
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.59
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 0
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7850/ 2550/ 3400
- Rozvor [mm]
- 3500; 1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12815
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
9500/ 9500
9500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 48000/ 48000
- Ložná délka
- 5100
- Ložná šířka
- 2420
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5/ 9.00 X 22.5
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHWARZMÜLLER, RAKOUSKO
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 1
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4045-70
- Číslo ORV
- UBJ567640
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST SCHVÁLENA DNE 26.06.2001, Č. 4045-70, NOVÉ.
CHYBĚJÍCÍ ÚDAJE DOPLNÍ FINALISTA SCHVÁLENÉ DOSTAVBY, PŘI
INDIVIDUÁLNÍ DO STAVBĚ PŘÍSLUŠNÝ DI POLICIE ČR. POD DOPLNĚNÍ ÚDAJŮ
SE TATO POZNÁMKA RUŠÍ.
ALTERNATINÍ POUŽITÍ PNEUMATIK 315/70 R 22.5. 13 R 22.5 NA RÁFCÍCH
9.00 X 22.5, 295/80 R 22.5, 305/70 R 22.5, 12 R 22.5 NA RÁFCÍCH
8.25 X 22.5. 9.00 X 22.5 A 385/65 R 22.5 NA RÁFCÍCH 11.75 X 22.5
POUZE NA PŘEDNÍ NÁPRAVĚ.
INDEX ÚNOSNOSTI PNEUMATIK PŘEDNÍ NÁPRAVY
MIN. 156 PŘI DOVOLENÉM ZATÍŽENÍ 8 000 KG,
MIN. 160 PŘI DOVOLENÉM ZATÍŽENÍ 9 000 KG.
KATEGORIE RYCHLOSTI NA VŠECH NÁPRAVÁCH MIN. K.
SPOTŘEBU PALIVA URČÍ PROVOZOVATEL VYSLEDOVÁNÍM VOZIDLA V PROVOZU.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ
NÁSTAVBA: Č.N-1356-02, DNE 01.12.1998
POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ S VÝJIMKAMI (§/ODST.):
47/7 - VOZIDLO NENÍ VYBAVENO SDĚLOVAČEM NOUZOVÉ ZÁSOBY PALIVA
08.04.2020 VYSTAVEN TP ZA PŮVODNÍ POPSANÝ Č. UE 672731
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2J4DME71A532191
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.