VOLVO FM12

  • 2000
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12130 cm³
  • 279 kW ≈ 379 k

VINYV2J4DMG0YA514093

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2J4DMG0YA514093

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FM12
Typ
VOLVO FM12 84R / FM12 84R
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
1. 1. 2000
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 2000
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12130 cm³
Výkon
279 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
443 919 km
při prohlídce 29. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
David Suchý
od 25. 11. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 2000 První registrace Registr silničních vozidel
26. 6. 2000 Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
21. 5. 2001 Nový provozovatel Ing. Pavel Kabát (IČO 11295317) Registr silničních vozidel
16. 1. 2004 Nový vlastník a provozovatel Barko Invest a.s. (IČO 26701294) Registr silničních vozidel
30. 12. 2013 Nový vlastník a provozovatel Ing. Pavel Kabát (IČO 11295317) Registr silničních vozidel
25. 11. 2015 Nový vlastník a provozovatel David Suchý (IČO 46395024) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201020132016201920222025 9. 7. 2009: 185 300 km7. 7. 2010: 184 892 km14. 6. 2011: 239 600 km15. 6. 2012: 259 100 km3. 6. 2013: 275 572 km14. 12. 2013: 272 000 km27. 5. 2014: 303 808 km21. 5. 2015: 318 060 km23. 11. 2015: 324 751 km18. 7. 2016: 336 709 km19. 7. 2016: 336 728 km4. 12. 2017: 352 729 km26. 6. 2019: 379 829 km26. 8. 2020: 398 011 km26. 8. 2020: 398 077 km30. 8. 2021: 410 728 km31. 8. 2021: 410 805 km29. 8. 2023: 432 778 km29. 8. 2023: 431 868 km10. 9. 2024: 437 114 km10. 9. 2024: 490 506 km19. 5. 2025: 440 402 km19. 5. 2025: 556 960 km29. 4. 2026: 443 919 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 443 919 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 4. 2027
19. 5. 2025 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 556 960 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
19. 5. 2026
19. 5. 2025 Měření emisí Velim (č. 420422) 440 402 km nižší než dříve způsobilé bez závad 19. 5. 2027
10. 9. 2024 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 490 506 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
10. 9. 2025
10. 9. 2024 Měření emisí Velim (č. 420422) 437 114 km způsobilé bez závad 10. 9. 2026
29. 8. 2023 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 431 868 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
29. 8. 2024
29. 8. 2023 Měření emisí Velim (č. 420422) 432 778 km způsobilé bez závad 29. 8. 2025
31. 8. 2021 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 410 805 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
31. 8. 2022
30. 8. 2021 Měření emisí Týnec nad Labem (č. 520404) 410 728 km způsobilé bez závad 30. 8. 2022
26. 8. 2020 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 398 077 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
26. 8. 2021
26. 8. 2020 Měření emisí Týnec nad Labem (č. 520404) 398 011 km způsobilé bez závad 26. 8. 2021
26. 6. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 379 829 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 6. 2020
4. 12. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) 352 729 km způsobilé
10 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.2.1.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
4. 12. 2018
19. 7. 2016 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3238) 336 728 km způsobilé bez závad 18. 7. 2017
18. 7. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 336 709 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
17. 8. 2016
23. 11. 2015 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3238) 324 751 km způsobilé bez závad
21. 5. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 318 060 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
21. 5. 2016
27. 5. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 303 808 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 5. 2015
14. 12. 2013 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3238) 272 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad
3. 6. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 275 572 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
3. 6. 2014
15. 6. 2012 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 259 100 km způsobilé
2 lehké
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu ve zhoršeném stavu. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
15. 6. 2013
14. 6. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 239 600 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5094 Některý lapač nečistot je uvolněný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 6. 2012
7. 7. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 184 892 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 7. 2011
9. 7. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 185 300 km způsobilé
3 lehké
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 7. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
  3. Nový provozovatel Ing. Pavel Kabát (IČO 11295317)
  4. Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE
  5. Nový vlastník a provozovatel Barko Invest a.s. (IČO 26701294)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2013 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2014 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  9. Nový vlastník a provozovatel Ing. Pavel Kabát (IČO 11295317)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2015 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  13. Nový vlastník a provozovatel David Suchý (IČO 46395024)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2017 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2018 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-17-12-0158
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-06-1281
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-08-1065
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 533 53, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-08-1388
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-23-08-1386
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-24-09-0496
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-25-05-0955
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-26-04-1622
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (VOLVO FM12 2000 v ČR v průměru 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,9 %

Srovnáváme s 28 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FM12

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FM12
Typ
VOLVO FM12 84R / FM12 84R
Typ kód
FM12 84R
VIN
YV2J4DMG0YA514093
PČV
12038111
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
1. 1. 2000
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 2000
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO TRUCK CORPORATION, CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D12C380
Číslo motoru
184892
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
279 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12130
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ -2 3. A 4.
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
24-03,49-02B / 1999/96
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,78
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 0
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8890/ 2550/ 3450
Rozvor [mm]
2783; 2317; 1370
Provozní hmotnost
16775
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
32000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
9000/ 9000
9000/ 9000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
47300/ 47300
Ložná délka
6050
Ložná šířka
2400
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 / 9.00 X 22.5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KOV , VELIM, ČR
Výrobní číslo karoserie
00097
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4045-047-02
Číslo TP
UF621960
Číslo ORV
UBE988441
Druh RZ
NÁKLADNÍ
Další záznamy
Alternativní použití pneumatik 315/70 R 22.5, 13 R 22.5 na ráfcích
9.00 x 22.5, 295/80 R 22.5, 305/70 R 22.0, 12 R 22.5 na ráfcích
8.25 x 22.5, 9.00 x 22.5, 385/65 R 22.5 na ráfcích 11.75 x 22.5
Index únosnosti pneumatik 1. a 2. nápravy min. 156
Index únosnosti pneumatik 3. a 4. nápravy min. 137
Kategorie rychlosti na všech nápravách min. K.
Spotřebu paliva určí provozovatel vysledováním vozidla v provozu.
Chybějící údaje doplní finalista schválené dostavby, při individuální
dostavbě příslušný DI Policie ČR. Po doplnění údajů se tato poznámka
ruší.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb ve znění pozdějších změn a doplňků s
výjimkami (§/odst.):
47/7 - není kontrolka nouzové zásoby paliva

Další ověření (externí odkazy)