VOLVO FM13 420 62R

  • 2009
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 315 kW ≈ 428 k

VINYV2JG10C5AB551097

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JG10C5AB551097

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FM13 420 62R
Typ
VOLVO FM13 420 62R FM 62R B / FM 62R B
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
19. 11. 2009
Datum 1. registrace v ČR
19. 11. 2009
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
315 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
819 682 km
při prohlídce 26. 1. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
GoodMills Česko s.r.o.
od 4. 12. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 11. 2009 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
19. 11. 2009 Nový provozovatel GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) Registr silničních vozidel
4. 12. 2014 Nový vlastník GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 201120142017202020232026 22. 11. 2010: 69 837 km21. 11. 2011: 138 558 km15. 11. 2012: 211 895 km21. 11. 2013: 274 306 km21. 11. 2014: 353 806 km30. 11. 2015: 424 902 km29. 11. 2016: 49 780 km30. 11. 2017: 553 705 km30. 11. 2017: 553 706 km4. 10. 2018: 597 805 km5. 10. 2018: 597 805 km7. 11. 2018: 602 273 km7. 11. 2018: 602 731 km30. 11. 2018: 605 177 km7. 1. 2020: 655 149 km30. 1. 2020: 658 285 km4. 1. 2021: 707 432 km7. 1. 2021: 707 576 km20. 1. 2021: 707 697 km12. 1. 2022: 760 187 km12. 1. 2022: 760 188 km12. 1. 2023: 807 017 km12. 1. 2023: 807 018 km17. 1. 2023: 807 236 km25. 1. 2024: 819 594 km22. 1. 2025: 819 620 km23. 1. 2025: 819 621 km26. 1. 2026: 819 682 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 819 682 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
26. 1. 2027
23. 1. 2025 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 819 621 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
23. 1. 2026
22. 1. 2025 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 819 620 km způsobilé bez závad 22. 1. 2026
25. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 819 594 km způsobilé bez závad 25. 1. 2025
17. 1. 2023 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 807 236 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 1. 2024
12. 1. 2023 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 807 018 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.3 Slyšitelný únik vzduchu ze vzduchojemu nebo spojů. vážná
11. 2. 2023
12. 1. 2023 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 807 017 km způsobilé bez závad 12. 1. 2024
12. 1. 2022 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 760 188 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 1. 2023
12. 1. 2022 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 760 187 km způsobilé bez závad 12. 1. 2023
20. 1. 2021 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 707 697 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 1. 2022
7. 1. 2021 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 707 576 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 8 vážných
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.3 Slyšitelný únik vzduchu ze vzduchojemu nebo spojů. vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.1.2.1.4 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.3.1.2 Nepovinné (volitelné) dálkové světlomety, jsou-li zapojeny, nelze uvést v činnost. vážná
  • 4.5.1.1.4 Zdroj světla předního mlhového světlometu zjevně chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění, v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.2 Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. vážná
4. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 707 432 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 9 vážných
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.3 Slyšitelný únik vzduchu ze vzduchojemu nebo spojů. vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.3.1.2 Nepovinné (volitelné) dálkové světlomety, jsou-li zapojeny, nelze uvést v činnost. vážná
  • 4.5.1.1.4 Zdroj světla předního mlhového světlometu zjevně chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění, v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.2 Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola / blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
4. 1. 2022
30. 1. 2020 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 658 285 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
7. 1. 2021
7. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 655 149 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo trhlina o šířce nebo hloubce přesahující zjevně 1,5 mm vážná
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
7. 1. 2021
30. 11. 2018 Opakovaná STK Litoměřice (č. 3505) 605 177 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 11. 2019
7. 11. 2018 Pravidelná STK Litoměřice (č. 3505) 602 731 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
7. 12. 2018
7. 11. 2018 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 602 273 km způsobilé bez závad 7. 11. 2019
5. 10. 2018 Pravidelná STK Dolní Břežany (č. 3243) 597 805 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.6.1 Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 11. 2018
4. 10. 2018 Měření emisí Dolní Břežany (č. 421039) 597 805 km způsobilé bez závad 4. 10. 2019
30. 11. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 553 706 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 11. 2018
30. 11. 2017 Měření emisí Litoměřice (č. 450602) 553 705 km – bez závad 30. 11. 2018
29. 11. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 49 780 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 11. 2017
30. 11. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 424 902 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
30. 11. 2016
21. 11. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 353 806 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
21. 11. 2015
21. 11. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 274 306 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 11. 2014
15. 11. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 211 895 km způsobilé bez závad 15. 11. 2013
21. 11. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 138 558 km způsobilé
1 lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 11. 2012
22. 11. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 69 837 km způsobilé bez závad 22. 11. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2011 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2011 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-10-11-1203
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2012 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2012 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-11-11-0927
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2013 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-12-11-0722
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2014 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-13-11-1067
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2014 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-14-11-1074
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  7. Nový vlastník GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-15-11-1592
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-16-11-1736
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-11-1850
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2018 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-18-10-0441
  12. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-11-0400
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-11-1877
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-01-0204
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-01-1598
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-01-0003
  18. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2021 · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-01-0061
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-01-1043
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-01-0615
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-01-0657
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2024 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-01-0899
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2025 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-24-01-1099
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-25-01-0929
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2027 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-26-01-0891
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FM13 420 62R
Typ
VOLVO FM13 420 62R FM 62R B / FM 62R B
Verze
HHM
Typ kód
FM 62R B
VIN
YV2JG10C5AB551097
PČV
7347489
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
CISTERNOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
19. 11. 2009
Datum 1. registrace v ČR
19. 11. 2009
Druh (typ)
CISTERNA-SILO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13C420
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
315 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/51G
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.69
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9455/ 2550/ 3840
Rozvor [mm]
4600; 1370
Provozní hmotnost
11300
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
56000/ 48000
Objem cisterny
30
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R 22.5 158 L/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FELDBINDER, GMBH, WINSEN, SRN
Výrobní číslo karoserie
30100941514
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZÁVĚS RINGFEDER5050-A-160X100
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4. 20. 5082
Číslo TP
UJ239911
Číslo ORV
UAV068889
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
NÁKL.AUT. CISTERNOVÝ, CISTERNA SILO
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Variabilní provedení vozidla:
#20: 22.5x11.75; 385/65 R22.5 158L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)