VOLVO FM13 440 66R

  • 2007
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINYV2JS02EX7A640198

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JS02EX7A640198

STK propadla 24. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 177 dnů (4. 6. 2007 až 28. 11. 2007). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FM13 440 66R
Typ
VOLVO FM13 440 66R FM 66R B / FM 66R B
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
4. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
4. 6. 2007
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 24. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
316 352 km
při prohlídce 24. 10. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
PAS Natura s.r.o.
od 20. 4. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 6. 2007 První registrace ING Lease (C.R.), s.r.o. (IČO 25117629) Registr silničních vozidel
4. 6. 2007 Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
28. 11. 2007 Nový provozovatel CZECH CANADA S.R.O. CESTLICKÁ 1 PRAHA 10 Registr silničních vozidel
6. 12. 2007 Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
6. 12. 2007 Nový vlastník a provozovatel Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256) Registr silničních vozidel
20. 4. 2015 Nový vlastník a provozovatel PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 201020132016201920222025 29. 5. 2009: 55 000 km27. 5. 2010: 75 095 km26. 5. 2011: 95 484 km24. 5. 2012: 116 915 km21. 5. 2013: 155 217 km20. 5. 2014: 144 145 km17. 4. 2015: 166 583 km18. 5. 2015: 168 991 km19. 5. 2016: 185 848 km19. 5. 2017: 200 063 km15. 5. 2018: 212 340 km16. 5. 2018: 212 393 km16. 5. 2019: 323 024 km16. 5. 2019: 233 024 km14. 5. 2020: 249 566 km17. 8. 2021: 261 930 km17. 8. 2021: 261 931 km25. 10. 2022: 279 488 km25. 10. 2023: 293 617 km28. 11. 2024: 302 656 km28. 11. 2024: 302 657 km2. 12. 2024: 302 658 km24. 10. 2025: 316 352 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 316 352 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 10. 2026
2. 12. 2024 Opakovaná STK České Budějovice (č. 3307) 302 658 km způsobilé bez závad 28. 11. 2025
28. 11. 2024 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 302 657 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
28. 12. 2024
28. 11. 2024 Měření emisí České Budějovice (č. 530104) 302 656 km způsobilé bez závad 28. 11. 2025
25. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 293 617 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 10. 2024
25. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Čechtice (č. 3233) 279 488 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
25. 10. 2024
17. 8. 2021 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 261 931 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 8. 2022
17. 8. 2021 Měření emisí Moravské Budějovice (č. 471025) 261 930 km způsobilé bez závad 17. 8. 2022
14. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 249 566 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
14. 5. 2021
16. 5. 2019 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) 233 024 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
16. 5. 2020
16. 5. 2019 Měření emisí Hořovice (č. 520203) 323 024 km způsobilé bez závad 16. 5. 2020
16. 5. 2018 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3312) 212 393 km způsobilé
4 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
16. 5. 2019
15. 5. 2018 Měření emisí Dačice (č. 430315) 212 340 km – bez závad 15. 5. 2019
19. 5. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3312) 200 063 km způsobilé
3 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
19. 5. 2018
19. 5. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3312) 185 848 km způsobilé bez závad 19. 5. 2017
18. 5. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 168 991 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
18. 5. 2016
17. 4. 2015 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3312) 166 583 km způsobilé bez závad
20. 5. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3312) 144 145 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
20. 5. 2015
21. 5. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3312) 155 217 km způsobilé
1 lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
21. 5. 2014
24. 5. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3312) 116 915 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
24. 5. 2013
26. 5. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3239) 95 484 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4152 Účinek protilehlých tlumičů téže nápravy je značně rozdílný (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
26. 5. 2012
27. 5. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3312) 75 095 km způsobilé bez závad 27. 5. 2011
29. 5. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3201) 55 000 km způsobilé
2 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 5. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ING Lease (C.R.), s.r.o. (IČO 25117629)
    Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  2. Nový provozovatel CZECH CANADA S.R.O. CESTLICKÁ 1 PRAHA 10
    Konec: vlastník ING Lease (C.R.), s.r.o. (IČO 25117629)
  3. Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový vlastník a provozovatel Czech Canada s.r.o. (IČO 26025256)
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  4. Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2013 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
  6. Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  7. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2014 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
  9. Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  10. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2015 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
  13. Nový vlastník a provozovatel PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2017 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-17-05-0128
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2019 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-18-05-0096
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2020 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-19-05-0155
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2021 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-05-0583
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2022 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-21-08-0603
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2023 · stanice: LOKET 52, 25765, ČECHTICE · protokol CZ-3233-22-10-0619
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-10-1749
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-11-4216
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-12-0017
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-10-1577
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FM13 440 66R
Typ
VOLVO FM13 440 66R FM 66R B / FM 66R B
Verze
CS
Typ kód
FM 66R B
VIN
YV2JS02EX7A640198
PČV
10316560
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
4. 6. 2007
Datum 1. registrace v ČR
4. 6. 2007
Druh (typ)
SKLÁPĚCÍ VOZIDLO - MH 1000
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13A440
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/78D
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7850/ 2550/ 3110
Rozvor [mm]
3500; 1370
Provozní hmotnost
13800
Hmotnosti zatížení SZ
10000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
34000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
13400/ 9500
9500/ 13400
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
5100
Ložná šířka
2360
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/150 L / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L [2] / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOLČÍK KIPPER A.S., VALTICE,
Výrobní číslo karoserie
ML2000200
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4. 27. 5082
Číslo ORV
UBI005122
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
*20: 22,5 X 11,75; 385/65 R 22,5 160 J
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST NÁSTAVBY BYLA SCHVÁLENA POD Č.J. 19/2007-150-SCH2, ZE DNE 02.05.2007.
PŮVODNÍ TP VYDAL: VOLVO TRUCK CZECH S.R.O.
ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY Č. HP-0576, Č.J. 880/2020-150-SCH2/2, ZE DNE 01.10.2020 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA
A ZÁROVEŇ SE MĚNÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE V TP:
6:MOLČÍK KIPPER A.S., VALTICE, ČESKO, 7:SKLÁPĚCÍ VOZIDLO-MH 1000,8:ML2000200,60, R:STŘÍBRNÁ, G:13800, OSTATNÁ:DLE TP VOZIDLA.
60:NÁSTAVBA PLNÍ PODMÍNKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. 10.12.2000

Další ověření (externí odkazy)