VOLVO FM13 440 66R
- 2009
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYV2JS02EX9A686312
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JS02EX9A686312
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM13 440 66R
- Typ
- VOLVO FM13 440 66R / FM 66R B
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 27. 4. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 4. 2009
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Václav Novák (IČO 43756905) od 27. 4. 2009
- Vlastník: Václav Novák (IČO 43756905) od 11. 1. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 4. 2009 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 27. 4. 2009 | Nový provozovatel | Václav Novák (IČO 43756905) | Registr silničních vozidel |
| 11. 3. 2015 | Nový vlastník | Václav Novák (IČO 43756905) | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2018 | Nový vlastník | AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2023 | Nový vlastník | Václav Novák (IČO 43756905) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 7. 2026 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 256 551 km | způsobilé | 5 lehké | 9. 7. 2027 |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 250 258 km | způsobilé | 5 lehké | 29. 5. 2026 |
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Říčany (č. 3227) | 238 736 km | způsobilé | 3 lehké | 18. 4. 2025 |
| 17. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Říčany (č. 3227) | 233 633 km | způsobilé | 9 lehké | 17. 4. 2024 |
| 11. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | 233 313 km | způsobilé | 1 lehká | |
| 5. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Říčany (č. 3227) | 227 981 km | způsobilé | 6 lehké | 5. 4. 2023 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Říčany (č. 3227) | 206 667 km | způsobilé | 5 lehké | 11. 5. 2021 |
| 14. 5. 2019 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 193 324 km | způsobilé | 4 lehké | 14. 5. 2020 |
| 13. 5. 2019 | Měření emisí | Světice (č. 520913) | 193 317 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2020 |
| 18. 4. 2018 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 176 073 km | způsobilé | 3 lehké | 18. 4. 2019 |
| 13. 4. 2018 | Měření emisí | Světice (č. 520913) | 176 060 km | – | bez závad | 13. 4. 2019 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 144 082 km | způsobilé | 1 lehká | 13. 4. 2018 |
| 13. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 125 282 km | způsobilé | 2 lehké | 13. 4. 2017 |
| 29. 7. 2015 | Technická silniční kontrola | Hlavní město Praha (č. 8100) | 109 065 km | dočasně způsobilé | 4 vážné | 21. 8. 2015 |
| 13. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 104 623 km | způsobilé | 3 lehké | 13. 4. 2016 |
| 10. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3227) | 103 123 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 89 125 km | způsobilé | 5 lehké | 9. 4. 2015 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 63 212 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2014 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 214 690 km | způsobilé | 3 lehké | 19. 4. 2013 |
| 22. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 31 000 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 4. 2012 |
| 28. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 15 061 km | způsobilé | 3 lehké | 28. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel Václav Novák (IČO 43756905)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2011 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-10-04-2106
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2012 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-11-04-1692
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2013 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2013 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-12-04-1422
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-13-04-1242Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2014 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-14-04-0765Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-15-03-0652Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Nový vlastník Václav Novák (IČO 43756905)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-15-04-0840
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2015 · stanice: MARIÁNSKÉ NÁM. 2, 11001, PRAHA · protokol CZ-8100-15-07-0029
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2017 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-16-04-0898Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2017 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2018 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-04-1059
-
Nový vlastník AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-04-1161
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-05-0743
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2021 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-05-0478
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2023 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-22-04-0173
-
Nový vlastník Václav Novák (IČO 43756905)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-23-01-0616Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2024 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-23-04-0591
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2025 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-24-04-1385
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2026 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-25-05-1922
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2027 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-26-07-0412
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM13 440 66R
- Typ
- VOLVO FM13 440 66R / FM 66R B
- Verze
- CS
- Typ kód
- FM 66R B
- VIN
- YV2JS02EX9A686312
- PČV
- 12034971
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 27. 4. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 4. 2009
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A440
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7800/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 3900+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 13400
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
13400/ 9500
13400/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 5100
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 156/150L/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L [2] / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHWARZMÜLLER TSCHECHIEN S.R.O., ČR
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5082-027-04
- Číslo TP
- UN115489
- Číslo ORV
- UBE409297
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ALTENATIVNÍ PNEUMATIKY : 22.5 X 11.75; 385/65 R 22.5 160 J
NÁSTAVBA PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
NÁSTAVBA JE SHODNÁ SE SCHVÁLENÍM TYPEM N-1356-04-02.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2JS02EX9A686312
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.