VOLVO FM13 440 86R

  • 2006
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINYV2JS02H46A625494

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JS02H46A625494

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 9 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 138 dnů (6. 1. 2016 až 23. 5. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FM13 440 86R
Typ
VOLVO FM13 440 86R FM 86R B / FM 86R B
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
23. 10. 2006
Datum 1. registrace v ČR
23. 10. 2006
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
426 263 km
při prohlídce 28. 5. 2024
9
Vlastníků v registru
MM TRUCK s.r.o.
od 16. 8. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 10. 2006 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
23. 10. 2006 Nový provozovatel David Protivánek (IČO 64494861) Registr silničních vozidel
23. 5. 2012 Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
1. 6. 2012 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
1. 6. 2012 Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450) Registr silničních vozidel
6. 1. 2016 Nový vlastník VAPAS, a.s. (IČO 48530450) Registr silničních vozidel
23. 5. 2016 Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552) Registr silničních vozidel
23. 5. 2016 Nový provozovatel MOHALLS a.s. (IČO 27704882) Registr silničních vozidel
1. 3. 2021 Nový vlastník MOHALLS a.s. (IČO 27704882) Registr silničních vozidel
20. 12. 2021 Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245) Registr silničních vozidel
19. 1. 2022 Nový vlastník a provozovatel CZECH FINANCE, a.s. (IČO 27423425) Registr silničních vozidel
19. 2. 2024 Nový vlastník a provozovatel IVAS s.r.o. (IČO 08589569) Registr silničních vozidel
16. 8. 2024 Nový vlastník a provozovatel MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20102012201420162018202020222024 2. 11. 2009: 123 000 km30. 11. 2010: 151 000 km6. 12. 2011: 176 742 km1. 6. 2012: 183 554 km21. 11. 2012: 188 719 km25. 11. 2013: 226 842 km26. 11. 2014: 269 346 km27. 11. 2014: 269 504 km30. 11. 2015: 304 116 km30. 12. 2015: 307 198 km18. 5. 2016: 312 453 km17. 10. 2016: 317 891 km3. 11. 2016: 318 581 km30. 10. 2017: 326 061 km18. 1. 2019: 337 541 km21. 1. 2020: 349 260 km21. 1. 2020: 349 266 km10. 2. 2021: 354 357 km10. 2. 2021: 354 377 km17. 12. 2021: 370 066 km14. 1. 2022: 370 071 km12. 1. 2023: 385 365 km28. 5. 2024: 426 255 km28. 5. 2024: 426 263 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 5. 2024 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 426 263 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
28. 5. 2025
28. 5. 2024 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 426 255 km způsobilé bez závad 28. 5. 2025
26. 1. 2024 Pravidelná STK Vodňany (č. 3309) – dočasně způsobilé
2 lehké, 7 vážných
  • 4.1.1.1.3 Nesvítí některý povinný světlomet. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.8.1.1.4 Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). vážná
  • 5.1.2.3.1 U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. vážná
  • 3.3.3.2 Některé povinné zařízení pro nepřímý výhled, při sezení na místě řidiče v normální jízdní poloze, nezajišťuje předepsané pole výhledu směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo nebo zařízení kamera -monitor nefunguje správně nebo není funkční. vážná
  • 1.1.4.1.3 Signalizace nízkého tlaku vzduchu se při ověření funkčnosti neuvede v činnost nebo nefunguje správně nebo některý manometr je vadný či chybí a signalizace nízkého tlaku vzduchu nefunguje. vážná
25. 2. 2024
12. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Vlachovo Březí (č. 3317) 385 365 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
12. 1. 2024
14. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 370 071 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
14. 1. 2023
17. 12. 2021 Evidenční kontrola Nové Strašecí (č. 3239) 370 066 km způsobilé bez závad
10. 2. 2021 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 354 377 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 2. 2022
10. 2. 2021 Měření emisí Hustopeče (č. 570402) 354 357 km způsobilé bez závad 10. 2. 2022
21. 1. 2020 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 349 266 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 1. 2021
21. 1. 2020 Měření emisí Hustopeče (č. 570402) 349 260 km způsobilé bez závad 21. 1. 2021
18. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Hustopeče (č. 3721) 337 541 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.5.2.1.1 Výškové nastavení sklonu rozhraní předního mlhového světlometu neodpovídá požadavkům, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
18. 1. 2020
30. 10. 2017 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 326 061 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 10. 2018
3. 11. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 318 581 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
3. 11. 2017
17. 10. 2016 Technická silniční kontrola Jihomoravský kraj (č. 8730) 317 891 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 5.2.1.3 Ochranné zařízení kryjící matice kol, je-li vyžadováno, chybí, neodpovídá požadavkům nebo je poškozené tak, že neplní svoji funkci, nebo může způsobit zranění. vážná
10. 11. 2016
18. 5. 2016 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3721) 312 453 km způsobilé bez závad
30. 12. 2015 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 307 198 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
30. 11. 2016
30. 11. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 304 116 km dočasně způsobilé
1 lehká, 10 vážných
  • 0.1.2.3 Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. vážná
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 4.1.1.3 Některý úchyt potkávacího nebo dálkového světlometu uvolněný nebo prasklý nebo chybí a tento stav má vliv na seřízení světlometu (např. způsobuje blikání světlometu za jízdy) nebo se světlomet může za jízdy uvolnit nebo způsob uchycení světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.2.3.1.2 Skutečný stav zapojených obrysových svítilen neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
  • 4.4.1.3 Chybné uchycení nebo způsob montáže směrové svítilny negativně ovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo se může za jízdy uvolnit. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 4.8.1.2.4 Uvolněné nebo nevhodné uchycení desky zadního značení na vozidle negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti nebo je uchycení nespolehlivé a může způsobit její upadnutí nebo zranění osob (vnější výčnělky vozidla) nebo držák desky pro pomalá vozidla, je-li vyžadován, chybí nebo není spolehlivý. vážná
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo neplní svoji funkci. vážná
  • 7.13.2.2 Označení nebo nápisy na vozidle jsou poškozené tak, že nejsou čitelné nebo neplní svoji funkci nebo označení nebo nápisy neodpovídají požadavkům. vážná
30. 12. 2015
27. 11. 2014 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 269 504 km způsobilé
4 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 11. 2015
26. 11. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 269 346 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 0.1.3.2 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které snižuje její čitelnost nebo poškození, či deformace (např. ohnutí) tabulky registrační značky, které snižují její čitelnost. vážná
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 12. 2014
25. 11. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 226 842 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
25. 11. 2014
21. 11. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 188 719 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 11. 2013
1. 6. 2012 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3757) 183 554 km způsobilé bez závad 1. 6. 2012
6. 12. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3723) 176 742 km způsobilé bez závad 6. 12. 2012
30. 11. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3723) 151 000 km způsobilé bez závad 30. 11. 2011
2. 11. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3723) 123 000 km způsobilé bez závad 2. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel David Protivánek (IČO 64494861)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2010 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-09-11-0001
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2011 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-10-11-0255
  4. Konec: vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2012 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2012 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-11-12-0027
  6. Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
  7. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-12-06-0021
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2013 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-12-11-0216
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2013 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-13-11-0198
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 12. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 12. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-14-11-1114
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-14-11-1166
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-11-1556
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-12-1230
  14. Nový vlastník VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-16-05-1107
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  16. Nový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
    Nový provozovatel MOHALLS a.s. (IČO 27704882)
  17. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2016 · stanice: Dominikánské nám. 196/1, 60167, Brno · protokol CZ-8730-16-10-0001
    Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2016 · stanice: Dominikánské nám. 196/1, 60167, Brno
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-16-11-0206
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-17-10-1625
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2020 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-19-01-0802
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2021 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-20-01-0956
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2022 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-21-02-0451
  23. Nový vlastník MOHALLS a.s. (IČO 27704882)
  24. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-12-0719
  25. Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-01-0609
  27. Nový vlastník a provozovatel CZECH FINANCE, a.s. (IČO 27423425)
    Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2024 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-23-01-0061
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2024 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-24-01-0192
  30. Nový vlastník a provozovatel IVAS s.r.o. (IČO 08589569)
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-05-5188
  32. Nový vlastník a provozovatel MM TRUCK s.r.o. (IČO 27849309)
  33. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  34. Konec vyřazení z provozu PELHŘIMOV
  35. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 9. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FM13 440 86R
Typ
VOLVO FM13 440 86R FM 86R B / FM 86R B
Verze
CS
Typ kód
FM 86R B
VIN
YV2JS02H46A625494
PČV
6940863
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
23. 10. 2006
Datum 1. registrace v ČR
23. 10. 2006
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13A440
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ - 3 PRVNÍ, TŘETÍ A ČTVRTÁ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 3
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.74
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8700/ 2550/ 3500
Rozvor [mm]
1850; 2750; 1370
Provozní hmotnost
15030
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
42000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
90000/ 80000
13400/ 9500
13400/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
5700
Ložná šířka
2410
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J / 11.75 X 22.5
385/65 R 22.5 160 J / 11.75 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 J [2] / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 J [2] / 9.00 X 22.5

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
YV2JS02H46A625494
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5082-114-03
Číslo ORV
UBJ718885
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
VYŘAZENÍ 1584/2021
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*44-45: 9.00 X 22.5; 315/80 R 22.5 156/150 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
NÁSTAVBA PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB.,
NÁSTAVBA JE SHODNÁ SE SCHVÁLENÝM TYPEM N-1356-04

Další ověření (externí odkazy)