VOLVO FM13 400 62R

  • 2008
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12780 cm³
  • 294 kW ≈ 400 k

VINYV2JSG0C38A653161

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JSG0C38A653161

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 22. 8. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (5. 5. 2020 až 19. 5. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FM13 400 62R
Typ
/ FM 62R B
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
24. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2013
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12780 cm³
Výkon
294 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
731 438 km
při prohlídce 25. 2. 2026
4
Vlastníků v registru
TRANS-SERVIS, spol. s r.o.
od 15. 4. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 1. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
22. 8. 2013 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
22. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594) Registr silničních vozidel
5. 5. 2020 Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957) Registr silničních vozidel
19. 5. 2020 Nový vlastník a provozovatel Autodoprava Lhotský, s.r.o. (IČO 27718786) Registr silničních vozidel
15. 4. 2025 Nový vlastník a provozovatel TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000800 000 2014201620182020202220242026 20. 8. 2013: 301 807 km20. 8. 2013: 301 807 km20. 8. 2014: 357 497 km11. 9. 2014: 362 418 km20. 8. 2015: 419 528 km15. 9. 2015: 422 530 km17. 8. 2016: 468 915 km6. 9. 2016: 471 616 km17. 8. 2017: 531 829 km11. 9. 2017: 534 613 km14. 8. 2018: 587 110 km16. 8. 2018: 587 372 km7. 8. 2019: 648 448 km7. 8. 2019: 648 442 km8. 8. 2019: 648 460 km21. 4. 2020: 675 933 km3. 9. 2020: 676 348 km16. 9. 2021: 685 842 km23. 11. 2022: 702 549 km11. 1. 2024: 702 653 km28. 2. 2025: 730 272 km28. 2. 2025: 730 273 km10. 3. 2025: 730 669 km25. 2. 2026: 731 438 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Slavkov u Brna (č. 3725) 731 438 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 2. 2027
10. 3. 2025 Opakovaná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 730 669 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
28. 2. 2026
28. 2. 2025 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 730 273 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 11 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.5 Brzdový kotouč s lomem (trhlinou) ve funkční části kotouče, který zasahuje do jeho okraje, nebo trhlina v délce přesahující zjevně 2/3 šířky funkční plochy kotouče nebo s trhlinami. vážná
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 1.6.1 Vadná funkce výstražné signalizace systému ABS. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.2.2 Uvolněné, nespolehlivé nebo poškozené uchycení zařízení pro nepřímý výhled nebo nemožnost aretace v seřízené poloze neumožňuje řidiči poskytovat jasný výhled z vozidla předepsaným směrem. vážná
  • 4.5.3.1.1 Přední mlhové světlomety nelze uvést v činnost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.1.2.1 Některý spojovací prvek upevnění nápravy uvolněný, prasklý nebo chybí nebo v otočném uložení nápravy (např. čep / pouzdro u vodících tyčí / výkyvná přední náprava traktoru) jsou větší vůle než provozní. vážná
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 5.3.1.1.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
30. 3. 2025
28. 2. 2025 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 470318) 730 272 km způsobilé bez závad 28. 2. 2026
11. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Slavkov u Brna (č. 3725) 702 653 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 1. 2025
23. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Slavkov u Brna (č. 3725) 702 549 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 11. 2023
16. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Rosice (č. 3735) 685 842 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 9. 2022
3. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Slavkov u Brna (č. 3725) 676 348 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 9. 2021
21. 4. 2020 Evidenční kontrola Hustopeče (č. 3721) 675 933 km způsobilé bez závad
8. 8. 2019 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 648 460 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 8. 2020
7. 8. 2019 Měření emisí Opava (č. 580601) 648 442 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.1.2.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci vážná
7. 8. 2019 Měření emisí Opava (č. 480633) 648 448 km způsobilé bez závad 7. 8. 2020
18. 3. 2019 Technická silniční kontrola Havlíčkův Brod (č. 8601) – dočasně způsobilé
1 vážná
  • 5.2.3.1.1 Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. vážná
2. 1. 2019
16. 8. 2018 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 587 372 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 8. 2019
14. 8. 2018 Měření emisí Opava (č. 580601) 587 110 km – bez závad 14. 8. 2019
11. 9. 2017 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 534 613 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 8. 2018
17. 8. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 531 829 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 9. 2017
6. 9. 2016 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 471 616 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 8. 2017
17. 8. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 468 915 km dočasně způsobilé
3 lehké, 4 vážné
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.3.2.2 Uvolněné, nespolehlivé nebo poškozené uchycení zařízení pro nepřímý výhled nebo nemožnost aretace v seřízené poloze neumožňuje řidiči poskytovat jasný výhled z vozidla předepsaným směrem. vážná
  • 4.2.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky /tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.6.3.1 Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. vážná
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
16. 9. 2016
15. 9. 2015 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 422 530 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
20. 8. 2016
20. 8. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 419 528 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.3.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
19. 9. 2015
11. 9. 2014 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 362 418 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
20. 8. 2015
20. 8. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 357 497 km dočasně způsobilé
1 lehká, 5 vážných
  • 1.1.11.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového potrubí nebo spojů. vážná
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 5.3.5.3 Ze systému pneumatického / hydropneumatického odpružení uniká médium (vzduch / olej). vážná
  • 6.1.4.2.1 U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). vážná
19. 9. 2014
20. 8. 2013 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihomoravský kraj (č. 3721) 301 807 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 8. 2013
20. 8. 2013 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3721) 301 807 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-13-08-0152
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2013 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-13-08-0151
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Slovenská republika
    Nový vlastník a provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-14-08-0760
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-14-09-0504
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-08-0870
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2015 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-09-0709
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-16-08-0909
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-16-09-0244
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-08-1020
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2018 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-09-0483
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-18-08-0866
  13. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2019 · stanice: HAVLÍČKOVO NÁMĚSTÍ 57, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-8601-18-12-0001
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2020 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-08-0324
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2020 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-20-04-0879
  16. Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957)
  17. Nový vlastník a provozovatel Autodoprava Lhotský, s.r.o. (IČO 27718786)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2021 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-20-09-0141
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2022 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-21-09-0703
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-11-1098
  21. Vyřazení z provozu ŠLAPANICE
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-01-0512
  23. Konec vyřazení z provozu ŠLAPANICE
  24. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  25. Konec vyřazení z provozu ŠLAPANICE
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-02-1116
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-03-0406
  28. Nový vlastník a provozovatel TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097)
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2027 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-02-0948
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FM13 400 62R
Typ
/ FM 62R B
Typ kód
FM 62R B
VIN
YV2JSG0C38A653161
PČV
12763468
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
24. 1. 2008
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2013
Druh (typ)
11 CISTERNA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13A400EC06
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
294 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12780
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2005/78B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.57
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
78.6

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9950/ 2550/ 3920
Rozvor [mm]
4 800 + 1 370
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
11500
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8 000/ 8 000
11 500/ 11 500
7 500/ 7 500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Objem cisterny
31
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R 22.5 156/---G/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 ---/145 G [2]/ 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 154/---G/ 9.00 X 22,5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SPITZER SILO, GMBH, DALLAU, SRN
Barva
ZELENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X; ROCKINGER 500G6
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBJ629451
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEUMATIK A RÁFKŮ:
20*: 385/55 R22,5; 385/65 R22,5 NA RÁFCÍCH 11,75 X 22,5; 12,25 X 22,5
21*: 295/80 R22,5; 305/70 R22,5; 305/60 R22,5 NA RÁFCÍCH 8,25 X 22,5; 9,00 X 22,5
22*: 315/70 R22,5; 315/60 R22,5 NA RÁFCÍCH 9,00 X 22,5; 9,75 X 22,5
INGDEX NOSNOSTI PNEUMATIK MUSÍ ODPOVÍDAT DOVOLENÉMU ZATÍŽENÍ PŘIPADAJÍCÍMU NA NÁPRAVU.
VOZIDLO VYHOVUJE TECHNICKÝM POŽADAVKŮM ZÁKONA Č. 56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH
ZMĚN A DOPLŇKŮ.

Další ověření (externí odkazy)