VOLVO FM13 400 62R
- 2009
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINYV2JSG0C59B548374
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JSG0C59B548374
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM13 400 62R
- Typ
- VOLVO FM13 400 62R FM 62R B / FM 62R B
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 20. 8. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2009
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) od 13. 11. 2009
- Vlastník: GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) od 9. 9. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 8. 2009 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2009 | Nový provozovatel | UNIMILLS - TRANS s.r.o. (IČO 25595181) | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2009 | Nový provozovatel | GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) | Registr silničních vozidel |
| 9. 9. 2014 | Nový vlastník | GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 10. 2025 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3505) | 741 414 km | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2026 |
| 14. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 739 463 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 14. 10. 2026 |
| 16. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 690 926 km | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2025 |
| 26. 10. 2023 | Opakovaná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 642 187 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 10. 2024 |
| 19. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 642 004 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 6 vážných
| 18. 11. 2023 |
| 31. 5. 2023 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 625 389 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 1. 2023 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 609 317 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 10. 2022 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | 602 054 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 10. 2023 |
| 21. 10. 2022 | Měření emisí | Litoměřice (č. 450602) | 602 053 km | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2023 |
| 19. 11. 2021 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3505) | 564 749 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 11. 2022 |
| 16. 11. 2021 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3505) | 564 745 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 16. 12. 2021 |
| 22. 10. 2021 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | 563 800 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 21. 11. 2021 |
| 21. 10. 2021 | Měření emisí | Litoměřice (č. 450602) | 563 795 km | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2022 |
| 26. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 518 153 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 10. 2021 |
| 31. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 480 686 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 10. 2020 |
| 14. 11. 2018 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3505) | 459 219 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 10. 2019 |
| 30. 10. 2018 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | 459 190 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 30. 10. 2018 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | 459 190 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 29. 11. 2018 |
| 30. 10. 2018 | Měření emisí | Litoměřice (č. 450602) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2019 |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 398 252 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 10. 2018 |
| 27. 10. 2016 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 343 882 km | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2017 |
| 4. 10. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 339 538 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 3. 11. 2016 |
| 1. 10. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 292 471 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2016 |
| 4. 12. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 269 094 km | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2015 |
| 6. 12. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 218 005 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 12. 2014 |
| 19. 12. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | 168 300 km | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2013 |
| 20. 12. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | 106 300 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 12. 2012 |
| 23. 12. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 59 800 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 12. 2011 |
| 13. 10. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3218) | 6 300 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel UNIMILLS - TRANS s.r.o. (IČO 25595181)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
-
Nový provozovatel GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2011 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2012 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2013 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2014 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk
-
Nový vlastník GoodMills Česko s.r.o. (IČO 26766698)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2015 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-10-0602
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2018 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-10-2058Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-10-2071
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-11-0810
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-10-1925
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-20-10-1629
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-10-1619
-
Vybavení odstraněno z registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-11-1135
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-11-1312
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-10-1277
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-01-0387
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-06-0001
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-10-1082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-23-10-1471
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2025 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-24-10-0737
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2025 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-25-10-0616
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2026 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-25-10-1268
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM13 400 62R
- Typ
- VOLVO FM13 400 62R FM 62R B / FM 62R B
- Verze
- HHM
- Typ kód
- FM 62R B
- VIN
- YV2JSG0C59B548374
- PČV
- 6385899
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 20. 8. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2009
- Druh (typ)
- CISTERNA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A400
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51E
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9100/ 2550/ 3700
- Rozvor [mm]
- 4600; 1370
- Provozní hmotnost
- 11700
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 56000/ 48000
- Objem cisterny
- 26
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150L [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FELDBINDER GMBH, WINSEN, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- 26070941252
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3. 20. 5082
- Číslo TP
- UJ239912
- Číslo ORV
- UBC219904
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DRUH VOZIDLA:NÁKLADNÍ AUTOMOBIL CISTERNOVÝ
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Variabilní provedenmí vozidla:
#20: 22.5x11.75; 385/65 R22.5 158L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
DNE 11.11.2021 PROVEDEN ZÁPIS - DEMONTÁŽ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2JSG0C59B548374
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.