VOLVO 400 TR
- 2007
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINYV2JSG0D17B455020
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JSG0D17B455020
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Španělské království), datum dovozu 6. 5. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 34 dnů (6. 5. 2015 až 9. 6. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- 400 TR
- Typ
- / FM 64 B3
- Datum 1. registrace
- 24. 4. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 5. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509) od 6. 5. 2015
- Vlastník: TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509) od 27. 5. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 4. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 5. 2015 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 6. 5. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509) | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 2015 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2019 | Nový vlastník | TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 154 513 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 7. 2027 |
| 2. 7. 2026 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 154 494 km | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2027 |
| 7. 7. 2025 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 151 564 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2026 |
| 7. 7. 2025 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 151 552 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 3. 7. 2024 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 146 694 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2025 |
| 3. 7. 2024 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 146 683 km | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2025 |
| 3. 7. 2023 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 142 297 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2024 |
| 3. 7. 2023 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 142 286 km | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2024 |
| 1. 6. 2023 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 141 634 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 5 vážných
| 1. 7. 2023 |
| 1. 6. 2023 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 141 619 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2024 |
| 2. 6. 2022 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 132 850 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 6. 2023 |
| 2. 6. 2022 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 132 839 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2023 |
| 2. 6. 2021 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 117 316 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 6. 2022 |
| 2. 6. 2021 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 117 299 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2022 |
| 4. 6. 2020 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 110 109 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 6. 2021 |
| 4. 6. 2020 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 110 097 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2021 |
| 6. 6. 2019 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 104 692 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 6. 2020 |
| 5. 6. 2019 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 104 639 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2020 |
| 10. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Lednice (č. 3734) | 104 118 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2018 | Opakovaná STK | Lednice (č. 3734) | 90 512 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 5. 2019 |
| 9. 5. 2018 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 89 996 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 8. 6. 2018 |
| 4. 5. 2018 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 89 865 km | – | bez závad | 4. 5. 2019 |
| 21. 6. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 85 280 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 5. 2018 |
| 16. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 84 905 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 15. 6. 2017 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 80 368 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2017 |
| 8. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 74 462 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 24. 4. 2015 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 75 820 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 4. 2015 |
| 24. 4. 2015 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 75 820 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 24. 5. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-15-04-1467Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2015 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-15-04-1496Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2015 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, LedniceProhlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Španělské královstvíNový vlastník a provozovatel TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2016 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-15-06-0502Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, LedniceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2017 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, LednicePravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2017 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-16-05-0649
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2017 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-17-05-0969
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-17-06-1179
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-05-0386
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2019 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-06-0093
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-19-04-0523
-
Nový vlastník TLAK SMOLÍK s.r.o. (IČO 25510509)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2020 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-06-0469
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2021 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-20-06-0294
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2022 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-21-06-0079
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2023 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-22-06-0085
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2023 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-06-0024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-07-0038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2025 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-07-0130
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2026 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-25-07-0176
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2027 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-26-07-0075
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FM 1
- Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FM 1
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- 400 TR
- Typ
- / FM 64 B3
- Varianta
- CH-39
- Typ kód
- FM 64 B3
- VIN
- YV2JSG0D17B455020
- PČV
- 13484685
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 24. 4. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 5. 2015
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A400 EC06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -2 DRUHÁ
- Hydropohon
- ano
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/78B; EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1350
- Za jízdy
- 78.6
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7945/ 2550/ 3850
- Rozvor [mm]
- 3900 + 1370
- Provozní hmotnost
- 18680
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 34600/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22,5 160 J/ 11,75 X 22,5
315/80 R 22,5 154/150 L [2]/ 9,00 X 22,5
315/80 R 22,5 154/150 L [2]/ 9,00 X 22,5
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UG224101
- Číslo ORV
- UAU366652
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ E
- Další záznamy
- ZEMĚ PŮVODU: E, RZ: 5448FNR, TP: 06-0315611
VOZIDLO JE VYBAVENO HYDRAULICKOU RUKOU PM GROUP S.P.A., TYP: 48SP, V.Č. GA550050.
NOSIČ/RÁM KONTEJNERŮ CAYVOL, TYP: MV-18/50, V.Č.23845 S NOSNOSTÍ 18 000 KG.
*12: 9 145 MM S KONTEJNEREM,
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2JSG0D17B455020
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.