VOLVO FM13 400 86R
- 2006
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINYV2JSG0H56A621367
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:26 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2JSG0H56A621367
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM13 400 86R
- Typ
- VOLVO FM13 440 86R FM 86R B / FM 86R B
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 7. 6. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 6. 2006
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Rovina stavební a.s. (IČO 45193096) od 7. 12. 2017
- Provozovatel: Rovina stavební a.s. (IČO 45193096) od 7. 12. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 6. 2006 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2006 | Nový provozovatel | Rovina stavební a.s. (IČO 45193096) | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Rovina, a.s. (IČO 64508510) | Registr silničních vozidel |
| 7. 12. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Rovina stavební a.s. (IČO 45193096) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 6. 2026 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | 407 054 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 6. 2027 |
| 24. 6. 2026 | Měření emisí | Prostějov (č. 570901) | 407 050 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2027 |
| 25. 6. 2025 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | 391 148 km | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 6. 2026 |
| 24. 6. 2025 | Měření emisí | Prostějov (č. 570901) | 391 142 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2026 |
| 23. 7. 2024 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3729) | 384 955 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2025 |
| 27. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 384 873 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 27. 6. 2025 |
| 30. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 379 415 km | způsobilé | 8 lehkých
| 30. 6. 2024 |
| 30. 6. 2023 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 379 414 km | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2024 |
| 30. 6. 2022 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | 366 039 km | způsobilé | 9 lehkých
| 30. 6. 2023 |
| 29. 6. 2022 | Měření emisí | Prostějov (č. 570901) | 366 035 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2023 |
| 7. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 349 814 km | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 7. 2022 |
| 15. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 343 513 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 7. 2021 |
| 12. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 331 387 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 7. 2020 |
| 12. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 319 557 km | způsobilé | 10 lehkých
| 12. 7. 2019 |
| 1. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 316 328 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 313 545 km | způsobilé | 9 lehkých
| 12. 7. 2018 |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 313 537 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 4 vážné
| 11. 8. 2017 |
| 22. 7. 2016 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 304 913 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2017 |
| 12. 7. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 304 701 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 11. 8. 2016 |
| 31. 3. 2016 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 301 509 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 24. 7. 2015 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 291 512 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 6. 2016 |
| 26. 6. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 290 687 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 26. 7. 2015 |
| 26. 6. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 272 855 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 6. 2015 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 252 464 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 6. 2014 |
| 29. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 227 239 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 6. 2013 |
| 9. 6. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 200 738 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2012 |
| 2. 6. 2011 | Na žádost zákazníka | Zlínský kraj (č. 3817) | 200 738 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 4 vážné, 3 nebezpečné
| 2. 6. 2011 |
| 7. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 161 585 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 6. 2011 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 129 691 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 6. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Rovina stavební a.s. (IČO 45193096)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2010 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-09-06-0062Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2010 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2011 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské MeziříčíPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2011 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-10-06-0061
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-11-06-0021Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2012 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-11-06-0065Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2012 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-12-06-0277
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-13-06-0471
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-14-06-0230Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-15-06-0311
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-15-07-0212Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Nový vlastník a provozovatel Rovina, a.s. (IČO 64508510)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-53-0001Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-07-0078Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-07-0193
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2017 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-17-07-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2018 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-17-07-0114
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-12-0015
-
Nový vlastník a provozovatel Rovina stavební a.s. (IČO 45193096)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2019 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-18-07-0102
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-07-0121
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-07-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-07-0038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2023 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-22-06-0196
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-06-0226
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-06-0256
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-07-0161
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2026 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-25-06-0321
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2027 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-26-06-0134
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM13 400 86R
- Typ
- VOLVO FM13 440 86R FM 86R B / FM 86R B
- Verze
- CS
- Typ kód
- FM 86R B
- VIN
- YV2JSG0H56A621367
- PČV
- 5285376
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 7. 6. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 6. 2006
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A400
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 3 PRVNÍ, TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.74
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8620/ 2550/ 3760
- Rozvor [mm]
- 1850; 2750; 1370
- Provozní hmotnost
- 15570
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 42000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
9000/ 9000
13400/ 9500
13400/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 6070
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 9.00 X 22.5
385/65 R 22.5 160 J / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 L [2] / 9.00 X 22.5
315/80 R 22.5 156/150 L [2] / 9.00 X 22.5
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- B. BIANCHI, FIGLINE VALDARNO, ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- YV2JSG0H56A621367
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5082-120-00
- Číslo TP
- UH099090
- Číslo ORV
- UAT255657
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2JSG0H56A621367
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.