VOLVO FH16

  • 2019
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 16123 cm³
  • 552 kW ≈ 751 k

VINYV2R0P0A6KB893913

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2R0P0A6KB893913

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH16
Typ
VTA3T
Datum 1. registrace
7. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
7. 2. 2019
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
16123 cm³
Výkon
552 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
839 279 km
při prohlídce 23. 1. 2026

Obvyklé u modelu 7 let po roce výroby (všechny roky výroby): 352–659 tis. km (medián 476 348 km, 87 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o.
od 19. 2. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 2. 2019 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
7. 2. 2019 Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235) Registr silničních vozidel
19. 2. 2024 Nový vlastník Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 202120222023202420252026 4. 2. 2020: 116 233 km4. 2. 2020: 116 254 km2. 2. 2021: 235 718 km2. 2. 2021: 236 740 km31. 1. 2022: 360 009 km31. 1. 2022: 360 043 km30. 1. 2023: 488 581 km30. 1. 2023: 488 616 km26. 1. 2024: 608 252 km24. 1. 2025: 723 544 km23. 1. 2026: 839 279 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 839 279 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
23. 1. 2027
24. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 723 544 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 1. 2026
26. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 608 252 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
26. 1. 2025
30. 1. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 488 616 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
30. 1. 2024
30. 1. 2023 Měření emisí Zlín (č. 570504) 488 581 km způsobilé bez závad 30. 1. 2024
31. 1. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 360 043 km způsobilé bez závad 31. 1. 2023
31. 1. 2022 Měření emisí Zlín (č. 570504) 360 009 km způsobilé bez závad 31. 1. 2023
2. 2. 2021 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 236 740 km způsobilé bez závad 2. 2. 2022
2. 2. 2021 Měření emisí Zlín (č. 570504) 235 718 km způsobilé bez závad 2. 2. 2022
4. 2. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 116 254 km způsobilé bez závad 4. 2. 2021
4. 2. 2020 Měření emisí Zlín (č. 570504) 116 233 km způsobilé bez závad 4. 2. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-02-0132
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-02-0124
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-01-2425
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-01-2193
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-01-0230
  7. Nový vlastník Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-01-0190
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-01-0182
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH16
Typ
VTA3T
Varianta
C6FHA1
Verze
N6RR6K67513xx3HNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2R0P0A6KB893913
PČV
15593174
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
7. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
7. 2. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D16K750 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
552 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
16123
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 1350
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6211/ 2518/ 3914
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8801
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-160 K/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-373-12
ES/EU
e11*2007/46*3086*12
Číslo ORV
UBI613060
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *35: DLE PROVEDENÍ. #D.2: VTA3T; C6FHA1; N6RR6K67513XX3HNYUUC. #V.9B: 627/2014C; EURO 6 C. VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *N.1(1.)/N.2(2.): 22.5 X 11.75; 385/65 R22.5 158-L, 22.5 X 9.00; 315/70 R22.5 154-L. VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)