VOLVO FH

  • 2014
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RG30C5EB681580

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RG30C5EB681580

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 1. 11. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 68 dnů (1. 11. 2019 až 8. 1. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
24J3C
Datum 1. registrace
14. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
979 837 km
při prohlídce 24. 2. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 801–1 165 tis. km (medián 992 863 km, 262 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
František Frank
od 21. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 2. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
1. 11. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
1. 11. 2019 Nový vlastník a provozovatel František Frank (IČO 86988310) Registr silničních vozidel
8. 1. 2020 Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658) Registr silničních vozidel
21. 1. 2025 Nový vlastník František Frank (IČO 86988310) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

600 000800 0001 000 000 2020202120222023202420252026 22. 10. 2019: 607 980 km22. 10. 2019: 607 980 km22. 10. 2019: 607 981 km23. 10. 2019: 607 980 km23. 10. 2019: 607 981 km6. 1. 2020: 619 596 km28. 2. 2020: 629 605 km30. 3. 2020: 636 034 km22. 10. 2020: 670 148 km2. 11. 2021: 740 586 km3. 11. 2022: 801 794 km31. 1. 2024: 864 088 km2. 4. 2025: 939 290 km23. 2. 2026: 979 795 km24. 2. 2026: 979 837 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 2. 2026 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 979 837 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 2. 2027
23. 2. 2026 Měření emisí Horažďovice (č. 540403) 979 795 km způsobilé bez závad 23. 2. 2027
2. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 939 290 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
2. 4. 2026
31. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 864 088 km způsobilé bez závad 31. 1. 2025
3. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 801 794 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
3. 11. 2023
2. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 740 586 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
2. 11. 2022
22. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 670 148 km způsobilé bez závad 22. 10. 2021
30. 3. 2020 TSK - Opakovaná Plzeň (č. 3413) 636 034 km způsobilé bez závad 23. 10. 2020
28. 2. 2020 Technická silniční kontrola Plzeň (č. 7703) 629 605 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 4.1.4.1.2 Skutečný stav zapojených světlometů neodpovídá předepsanému / povolenému počtu typu světlometů (potkávací / dálkový světlomet). vážná
6. 1. 2020 Evidenční kontrola Plzeň (č. 3413) 619 596 km způsobilé bez závad
23. 10. 2019 Před registrací Plzeň (č. 3413) 607 981 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 10. 2019
23. 10. 2019 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 607 980 km nižší než dříve způsobilé bez závad 22. 10. 2020
22. 10. 2019 Před registrací Plzeň (č. 3413) 607 981 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 10. 2019
22. 10. 2019 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 607 980 km způsobilé bez závad 22. 10. 2020
22. 10. 2019 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 607 980 km způsobilé bez závad 22. 10. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-19-10-5409
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-19-10-5710
  4. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel František Frank (IČO 86988310)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-01-0574
  6. Nový vlastník IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. (IČO 65006658)
  7. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2020 · stanice: Nádražní, 302 28, Plzeň · protokol CZ-7703-20-03-0005
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-03-5853
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-10-5575
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-21-11-0493
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-22-11-0747
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-24-01-6323
  13. Nový vlastník František Frank (IČO 86988310)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-25-04-0521
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-02-0261
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Zprávy z registru

  • Hmotnost soupravy lze zvýšit na 44000/44000 kg, no

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
24J3C
Typ kód
24J3C
VIN
YV2RG30C5EB681580
PČV
16038677
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
14. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2019
Druh (typ)
09-VOZIDLO S HÁKOVÝM ZDVIHACÍM ZAŘÍZENÍM
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN
Typ motoru
D13C500S
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49.05G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9000/ 2550/ 3800
Rozvor [mm]
4900+1370
Provozní hmotnost
12380
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26000/ 13800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 156/--- G/ 22.5X11.75
315/80 R22.5 ---/145 G [2]/ 22.5X9.00
385/65R22.5 154/--- G/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
F.X. MEILLER FAHRZEUG-UND MASCHINENFABR
Výrobní číslo karoserie
1603323
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40 MM, ROCKINGER 400G15
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e11*2007/46*0275*05
Číslo ORV
UBK049400
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
spis vyndán 21.01.2025
Další záznamy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum první registrace dle TP SRN: 14.02.2014, RZ: RV304M, TP: WE639753.

Další ověření (externí odkazy)