VOLVO FH
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40A0HB808210
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A0HB808210
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 10. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 1. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Poll Grine Lines s.r.o. (IČO 02135469) od 7. 9. 2026
- Provozovatel: Poll Grine Lines s.r.o. (IČO 02135469) od 7. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 1. 2017 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2017 | Nový provozovatel | Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526) | Registr silničních vozidel |
| 30. 6. 2022 | Nový vlastník | Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526) | Registr silničních vozidel |
| 7. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Poll Grine Lines s.r.o. (IČO 02135469) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 2. 2026 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 9933) | 885 047 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 1. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 876 650 km | způsobilé | 4 lehké | 7. 1. 2027 |
| 5. 1. 2026 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 875 879 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2027 |
| 8. 1. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 783 574 km | způsobilé | 3 lehké | 8. 1. 2026 |
| 8. 1. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 783 550 km | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2026 |
| 8. 1. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 683 022 km | způsobilé | 3 lehké | 8. 1. 2025 |
| 5. 1. 2024 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 682 968 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2025 |
| 20. 6. 2023 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 632 050 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 1. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 586 486 km | způsobilé | 1 lehká | 6. 1. 2024 |
| 6. 1. 2023 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 586 461 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2024 |
| 27. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3814) | 525 222 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 1. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 486 790 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2023 |
| 6. 1. 2022 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 486 784 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2023 |
| 6. 1. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 396 412 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2022 |
| 6. 1. 2021 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 396 407 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2022 |
| 6. 1. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 305 403 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2021 |
| 6. 1. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 305 398 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2021 |
| 4. 1. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 205 594 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2020 |
| 4. 1. 2019 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 205 582 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2020 |
| 9. 1. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 102 635 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2019 |
| 9. 1. 2018 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 102 630 km | – | bez závad | 9. 1. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-01-0437
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-01-0188
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-01-0262
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-01-0271
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-01-0369
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-05-3001
-
Nový vlastník Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-01-0465
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-06-0140
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-01-0412
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-01-0353
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-01-0169
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-26-02-0041
-
Nový vlastník a provozovatel Poll Grine Lines s.r.o. (IČO 02135469)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (VOLVO FH 2017 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %
Srovnáváme s 345 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Varianta
- C3FHA1
- Verze
- N6RR3N675*
- Typ kód
- VTA3T
- VIN
- YV2RT40A0HB808210
- PČV
- 14393964
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 10. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 1. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2540/ 0
- Rozvor [mm]
- 3800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8236
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22,5 - 158 L/ 22.5X11.75
315/70 R22,5 - 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 10174-266-04
- ES/EU
- e11*2007/46*3086*04
- Číslo ORV
- UBN468557
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- NOVÉ, EHS/ES Č.Ů627/2014C
- Další záznamy
- [0/44 000
*57: AUT
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3M67111xx3MNYUUA
#V.9: 627/2014B; EURO 6 B
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
variabilní provedení vozidla:
22.5 x 11.75; 385/55 R22.5 158 L
22.5 X 9.00; 315/70 R22.5 154 L.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40A0HB808210
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.