VOLVO FH

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A1JB849063

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A1JB849063

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
3. 4. 2018
Datum 1. registrace v ČR
3. 4. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
752 872 km
při prohlídce 27. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 611–928 tis. km (medián 794 367 km, 457 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
KUČERA Cargo, s.r.o.
od 29. 3. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 4. 2018 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
3. 4. 2018 Nový provozovatel KUČERA Cargo, s.r.o. (IČO 02378884) Registr silničních vozidel
29. 3. 2023 Nový vlastník KUČERA Cargo, s.r.o. (IČO 02378884) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2020202120222023202420252026 29. 3. 2019: 112 482 km29. 3. 2019: 112 483 km30. 3. 2020: 224 861 km18. 11. 2020: 301 004 km26. 3. 2021: 341 927 km26. 3. 2021: 341 928 km13. 7. 2021: 379 160 km24. 3. 2022: 458 132 km24. 3. 2023: 556 674 km18. 3. 2024: 638 026 km18. 3. 2025: 710 481 km27. 3. 2025: 710 626 km18. 3. 2026: 751 575 km27. 3. 2026: 752 872 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 3. 2026 Opakovaná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 752 872 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
18. 3. 2027
18. 3. 2026 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 751 575 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. vážná
17. 4. 2026
27. 3. 2025 Opakovaná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 710 626 km způsobilé bez závad 18. 3. 2026
18. 3. 2025 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 710 481 km dočasně způsobilé
3 vážné
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
17. 4. 2025
18. 3. 2024 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 638 026 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
18. 3. 2025
24. 3. 2023 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 556 674 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 3. 2024
24. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 3724) 458 132 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
24. 3. 2023
13. 7. 2021 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) 379 160 km způsobilé bez závad
26. 3. 2021 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 341 928 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
26. 3. 2022
26. 3. 2021 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571402) 341 927 km způsobilé bez závad 26. 3. 2022
18. 11. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) 301 004 km způsobilé bez závad
30. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 3724) 224 861 km způsobilé bez závad 30. 3. 2021
29. 3. 2019 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 112 483 km způsobilé bez závad 29. 3. 2020
29. 3. 2019 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571402) 112 482 km způsobilé bez závad 29. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel KUČERA Cargo, s.r.o. (IČO 02378884)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2019
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2020 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-19-03-0228
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-03-0208
  4. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-20-11-0114
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-03-0197
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-21-07-0064
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-03-0185
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2024 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-03-0143
  9. Nový vlastník KUČERA Cargo, s.r.o. (IČO 02378884)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-24-03-0113
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-25-03-0093
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-25-03-0160
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-26-03-0116
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2027 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-26-03-0199
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N675*
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A1JB849063
PČV
15100641
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 4. 2018
Datum 1. registrace v ČR
3. 4. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8097
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60R22.5-154 L/ 22.5X9.00
295/60R22.5-147 K [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-390-07
ES/EU
e11*2007/46*3086*07
Číslo TP
UI282166
Číslo ORV
UBE210826
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N67511XX3MNYUUA
#V.9B: 627/2014C; EURO 6 C
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N1: 22,5 X 11,75; V385/55 R22,5 158L
22,5 S 9,00; 315/60 R22.5 154 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)