VOLVO FH
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40A1JB877090
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A1JB877090
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 6 dnů (16. 8. 2023 až 22. 8. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- VTA3T
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 22. 8. 2023
- Provozovatel: HZ TRUCK s.r.o. (IČO 24793329) od 23. 8. 2023
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2026: 611–928 tis. km (medián 794 367 km, 457 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 7. 2018 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2018 | Nový provozovatel | HZ TRUCK s.r.o. (IČO 24793329) | Registr silničních vozidel |
| 16. 8. 2023 | Nový vlastník | HZ TRUCK s.r.o. (IČO 24793329) | Registr silničních vozidel |
| 22. 8. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 8. 2023 | Nový provozovatel | HZ TRUCK s.r.o. (IČO 24793329) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 6. 2026 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | 860 077 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 6. 2027 |
| 25. 6. 2026 | Měření emisí | Kladno (č. 520302) | 860 066 km | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2027 |
| 2. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 775 512 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 7. 2026 |
| 4. 7. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | 674 280 km | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2025 |
| 2. 7. 2024 | Měření emisí | Kladno (č. 520302) | 674 098 km | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2025 |
| 4. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 574 252 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 7. 2024 |
| 7. 7. 2022 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | 478 943 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 7. 2023 |
| 7. 7. 2022 | Měření emisí | Kladno (č. 520302) | 478 942 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2023 |
| 12. 7. 2021 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | 367 553 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2022 |
| 9. 7. 2021 | Měření emisí | Kladno (č. 520302) | 367 540 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2022 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 242 384 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2021 |
| 18. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 117 224 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel HZ TRUCK s.r.o. (IČO 24793329)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-07-0126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2021 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-20-07-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2022 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-21-07-0062
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2023 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-22-07-0023
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2024 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-23-07-0008
-
Nový vlastník HZ TRUCK s.r.o. (IČO 24793329)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel HZ TRUCK s.r.o. (IČO 24793329)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2025 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-24-07-0038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2026 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-25-07-0010
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2027 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-26-06-0196
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (VOLVO FH 2018 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,6 %
Srovnáváme s 276 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- VTA3T
- Varianta
- C3FHA1
- Verze
- N5RR3N67513XX3MNYUUA
- Typ kód
- VTA3T
- VIN
- YV2RT40A1JB877090
- PČV
- 15298404
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 18. 7. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 7. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2518
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 7980
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R22,5-156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 10174-482-10
- ES/EU
- e11*2007/46*3086*10
- Číslo ORV
- UBO014320
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 12.09.2024 OPRAVA ÚDAJŮ DLE POŽADAVKU MD; TP ZNEHODNOCEN A VRÁCEN VLASTNÍKOVI
- Další záznamy
- #D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N67513XX3MNYUUA
#V.9: 627/2014C; EURO 6 C
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22,5X11,75; 385/65 R22,5 158-L A 385/55 R22,5 158-L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40A1JB877090
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.