VOLVO FH

  • 2022
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A1NB388128

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A1NB388128

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
VTA3T
Datum 1. registrace
20. 6. 2022
Datum 1. registrace v ČR
20. 6. 2022
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
448 480 km
při prohlídce 15. 6. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2022 při prohlídce v roce 2026: 353–495 tis. km (medián 432 705 km, 865 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.
od 20. 6. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 6. 2022 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
20. 6. 2022 Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202420252026 19. 6. 2023: 108 925 km19. 6. 2023: 108 926 km18. 6. 2024: 217 512 km16. 6. 2025: 333 087 km15. 6. 2026: 448 480 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 448 480 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 6. 2027
16. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 333 087 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 6. 2026
18. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 217 512 km způsobilé bez závad 18. 6. 2025
19. 6. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 108 926 km způsobilé bez závad 19. 6. 2024
19. 6. 2023 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 108 925 km způsobilé bez závad 19. 6. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Autodoprava Pavel Kostrbel s.r.o. (IČO 28350235)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-06-0152
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-06-0149
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-06-0127
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-06-0136
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3S67513xx3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A1NB388128
PČV
17436318
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
20. 6. 2022
Datum 1. registrace v ČR
20. 6. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI T2800
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2536
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8287
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11603-591-11
ES/EU
e5*2007/46*1013*11
Číslo TP
UM303473
Číslo ORV
UBD145310
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 20.06.2022- NOVÉ, POJ.:ČSOB:5001557589 DO 19.06.2023.

Další ověření (externí odkazy)