VOLVO FH

  • 2017
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A3HB836972

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A3HB836972

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
20. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 9. 2017
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 171 284 km
při prohlídce 18. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 742–995 tis. km (medián 875 257 km, 536 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Miroslav Hnilička
od 16. 3. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 9. 2017 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
20. 9. 2017 Nový provozovatel Miroslav Hnilička (IČO 62950045) Registr silničních vozidel
16. 3. 2023 Nový vlastník Miroslav Hnilička (IČO 62950045) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 2019202120232025 13. 8. 2018: 148 180 km29. 7. 2019: 306 373 km16. 7. 2020: 454 567 km12. 7. 2021: 612 846 km13. 7. 2021: 612 846 km13. 7. 2022: 765 912 km13. 7. 2022: 765 951 km15. 3. 2023: 867 561 km3. 7. 2023: 916 296 km3. 7. 2023: 916 297 km26. 6. 2024: 982 978 km27. 8. 2024: 998 886 km9. 6. 2025: 1 086 906 km30. 6. 2025: 1 093 246 km14. 5. 2026: 1 171 269 km18. 5. 2026: 1 171 284 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 5. 2026 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 1 171 284 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
18. 5. 2027
14. 5. 2026 Měření emisí Čáslav (č. 520501) 1 171 269 km způsobilé bez závad 14. 5. 2027
30. 6. 2025 Opakovaná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 1 093 246 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 6. 2026
9. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 1 086 906 km nezpůsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
9. 7. 2025
27. 8. 2024 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 998 886 km způsobilé bez závad
26. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 982 978 km způsobilé bez závad 26. 6. 2026
3. 7. 2023 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 916 297 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 7. 2024
3. 7. 2023 Měření emisí Kutná Hora (č. 420507) 916 296 km způsobilé bez závad 3. 7. 2024
15. 3. 2023 Evidenční kontrola Kutná Hora (č. 3216) 867 561 km způsobilé bez závad
13. 7. 2022 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 765 951 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
13. 7. 2023
13. 7. 2022 Měření emisí Velim (č. 420422) 765 912 km způsobilé bez závad 13. 7. 2024
13. 7. 2021 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 612 846 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
13. 7. 2022
12. 7. 2021 Měření emisí Kutná Hora (č. 420507) 612 846 km způsobilé bez závad 12. 7. 2022
16. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 454 567 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 7. 2021
29. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 306 373 km způsobilé bez závad 29. 7. 2020
13. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 148 180 km způsobilé bez závad 13. 8. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Miroslav Hnilička (IČO 62950045)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2019 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-18-08-0353
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2020 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-19-07-1072
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2021 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-20-07-0701
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2022 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-21-07-0354
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2023 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-22-07-0326
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-23-03-0419
  8. Nový vlastník Miroslav Hnilička (IČO 62950045)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2024 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-23-07-0030
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-06-1520
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-24-08-0266
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2025 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-06-0301
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2026 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-06-1071
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2027 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-26-05-0550
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N675
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A3HB836972
PČV
14804924
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
20. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 9. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5890/ 2540/ 0
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
8105
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5-164 K / 22.5X11.75
315/80R22.5-150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘ.G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e11*2007/46*3086*06
Číslo TP
UI282427
Číslo ORV
UBD035011
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)