VOLVO FH

  • 2019
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A3KB894944

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A3KB894944

STK končí 5. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
VTA3T
Datum 1. registrace
18. 1. 2019
Datum 1. registrace v ČR
18. 1. 2019
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 58 dnů
platnost do 5. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
776 677 km
při prohlídce 5. 1. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Roman Vodica
od 15. 5. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 1. 2019 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
18. 1. 2019 Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel
15. 5. 2024 Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2020202120222023202420252026 26. 9. 2019: 73 496 km10. 1. 2020: 104 370 km4. 1. 2021: 215 595 km3. 1. 2022: 340 865 km2. 1. 2023: 456 790 km2. 1. 2023: 456 791 km2. 1. 2024: 561 054 km4. 3. 2024: 577 477 km2. 1. 2025: 673 231 km5. 1. 2026: 776 677 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 776 677 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
5. 1. 2027
2. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 673 231 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 1. 2026
4. 3. 2024 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) 577 477 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 561 054 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 1. 2025
2. 1. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 456 791 km způsobilé bez závad 2. 1. 2024
2. 1. 2023 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 456 790 km způsobilé bez závad 2. 1. 2024
3. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 340 865 km způsobilé bez závad 3. 1. 2023
4. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 215 595 km způsobilé bez závad 4. 1. 2022
10. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 104 370 km způsobilé bez závad 10. 1. 2021
26. 9. 2019 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) 73 496 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2020
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 530 48, Pardubice · protokol CZ-7717-19-09-0089
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-01-0081
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-01-0012
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-01-0005
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-01-0003
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-01-0012
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 779 00, Olomouc · protokol CZ-7714-24-03-0012
  9. Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-01-0009
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-01-0008
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N675
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A3KB894944
PČV
15566822
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
18. 1. 2019
Datum 1. registrace v ČR
18. 1. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 3953
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8063
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5-156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-468-12
ES/EU
e11*2007/46*3086*12
Číslo ORV
UBI618192
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
# D.2. VTA3T; C3FHA1; N5RR3M67513XX3H5TUUC
#V.9: 627/2014C; UEIR 6 C
VARIABINÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: 20:22,5X11,75; 385/65 R22,5 158-L A 385/55 R22,5 158-L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č 56/2001SB

Další ověření (externí odkazy)