VOLVO FH

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A4HB835622

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A4HB835622

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
18. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
18. 9. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
752 632 km
při prohlídce 4. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 742–995 tis. km (medián 875 257 km, 536 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Roman Vodica
od 15. 5. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 9. 2017 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
18. 9. 2017 Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel
15. 5. 2024 Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2019202120232025 17. 9. 2018: 102 595 km16. 9. 2019: 198 433 km16. 9. 2020: 262 181 km13. 9. 2021: 344 984 km12. 9. 2022: 432 725 km12. 9. 2022: 432 735 km7. 9. 2023: 524 336 km7. 9. 2023: 524 337 km9. 9. 2024: 607 614 km9. 9. 2025: 697 976 km4. 9. 2026: 752 632 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 752 632 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
4. 9. 2027
9. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 697 976 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
9. 9. 2026
9. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 607 614 km způsobilé bez závad 9. 9. 2025
7. 9. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 524 337 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
7. 9. 2024
7. 9. 2023 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 524 336 km způsobilé bez závad 7. 9. 2024
12. 9. 2022 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 432 735 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 9. 2023
12. 9. 2022 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 432 725 km způsobilé bez závad 12. 9. 2023
13. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 344 984 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 9. 2022
16. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 262 181 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 9. 2021
16. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 198 433 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 9. 2020
17. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 102 595 km způsobilé bez závad 17. 9. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-09-0144
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-09-0147
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-09-0107
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-09-0120
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-09-0086
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-09-0040
  8. Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-09-0051
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-09-0073
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-09-0044
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N680*
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A4HB835622
PČV
14800305
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
18. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
18. 9. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8357
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
21000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5-156L/ 22.5 X 9.00
315/70R22.5-156L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-389-06
ES/EU
e11*2007/46*3086*06
Číslo ORV
UBI618191
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N67513XX3HNYUUC
#V.9: 627/2014B; EURO 6 B
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA. #20: 22.5 X 11.75; 385/65 R22, 5 158-L A 385/55 R22; 5 158-L

Další ověření (externí odkazy)