VOLVO FH

  • 2019
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A4KB918605

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A4KB918605

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
28. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
20. 10. 2022
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
687 440 km
při prohlídce 21. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
BATAX - TRANS, s.r.o.
od 20. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 8. 2019 První registrace Registr silničních vozidel
20. 10. 2022 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
20. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel BATAX - TRANS, s.r.o. (IČO 61947792) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000800 000 2023202420252026 18. 10. 2022: 329 304 km5. 10. 2023: 375 777 km6. 10. 2023: 375 777 km26. 9. 2024: 469 700 km22. 9. 2025: 574 859 km21. 9. 2026: 687 439 km21. 9. 2026: 687 440 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 9. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 687 440 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
21. 9. 2027
21. 9. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 687 439 km způsobilé bez závad 21. 9. 2027
22. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 574 859 km způsobilé bez závad 22. 9. 2026
26. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Karviná (č. 3811) 469 700 km způsobilé bez závad 26. 9. 2025
6. 10. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 375 777 km způsobilé bez závad 6. 10. 2024
5. 10. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 375 777 km způsobilé bez závad 5. 10. 2025
18. 10. 2022 Před registrací + měření emisí Ostrava (č. 3814) 329 304 km způsobilé bez závad 18. 10. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-10-1571
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel BATAX - TRANS, s.r.o. (IČO 61947792)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-10-0642
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2025 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-24-09-0221
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-09-1234
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-09-1182
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3C67111xx3MNYUUA
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A4KB918605
PČV
17605408
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
28. 8. 2019
Datum 1. registrace v ČR
20. 10. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5890/ 2518/ 3586
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
7836
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
355/50 R22.5 - 156 K/ 22.5 x 11.75
295/60 R22.5 - 147 L/ 22.5 x 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e5*2007/46*1013*01
Číslo TP
UM035942
Číslo ORV
UBE304438
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE PROVEDENÍ]
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5HL3C671L0XX3HKYUUA
#V.9B: 2018/932D; EURO 6 D
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3600

Další ověření (externí odkazy)