VOLVO FH

  • 2021
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A4NB368441

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A4NB368441

STK končí 13. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
13. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 2021
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 9 dnů
platnost do 13. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
386 974 km
při prohlídce 18. 11. 2025
2
Vlastníků v registru
Jaroslav Štěpnička
od 4. 1. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 12. 2021 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
13. 12. 2021 Nový provozovatel Jaroslav Štěpnička (IČO 13253913) Registr silničních vozidel
4. 1. 2024 Nový vlastník Jaroslav Štěpnička (IČO 13253913) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 202320242025 30. 11. 2022: 98 238 km20. 7. 2023: 173 295 km21. 11. 2023: 192 672 km14. 11. 2024: 279 825 km13. 11. 2025: 385 854 km13. 11. 2025: 385 855 km18. 11. 2025: 386 974 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 2. 2026 Technická silniční kontrola Karlovy Vary (č. 7719) – způsobilé bez závad
18. 11. 2025 Opakovaná STK Chlumec (č. 3516) 386 974 km způsobilé bez závad 13. 11. 2026
13. 11. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 385 855 km dočasně způsobilé 1 lehká, 1 vážná 13. 12. 2025
13. 11. 2025 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 385 854 km způsobilé bez závad 13. 11. 2027
14. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 279 825 km způsobilé 1 lehká 14. 11. 2025
21. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3217) 192 672 km způsobilé 1 lehká 21. 11. 2025
20. 7. 2023 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 173 295 km způsobilé bez závad
30. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 98 238 km způsobilé 1 lehká 30. 11. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel Jaroslav Štěpnička (IČO 13253913)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-11-7264
  3. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-07-0105
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2024 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-23-11-0184
  5. Nový vlastník Jaroslav Štěpnička (IČO 13253913)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-11-1301
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-11-1185
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-11-1345
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Závodní 386/100, 36009, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-26-02-0067
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3S67513xx3MNYUUA
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A4NB368441
PČV
17153528
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
13. 12. 2021
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI T2800
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2536/
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8079
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11603-543-10
ES/EU
e5*2007/46*1013*10
Číslo ORV
UBI438515
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#V.9: 2019/1939E, EURO 6 E
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: #N.1: 22.5X11.75; 385/65R22.5-158 L, # N.2: 22.5X9.00; 315/70R22.5-154 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)