VOLVO FH

  • 2015
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A5FB739284

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A5FB739284

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ 24A3C
Datum 1. registrace
3. 8. 2015
Datum 1. registrace v ČR
3. 8. 2015
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
982 337 km
při prohlídce 17. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 799–1 156 tis. km (medián 993 434 km, 368 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Martin Vymlátil
od 17. 1. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 8. 2015 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
3. 8. 2015 Nový provozovatel VEFI trans s.r.o. (IČO 27973239) Registr silničních vozidel
25. 5. 2020 Nový vlastník VEFI trans s.r.o. (IČO 27973239) Registr silničních vozidel
17. 1. 2022 Nový vlastník a provozovatel Martin Vymlátil (IČO 65599527) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 20172019202120232025 29. 7. 2016: 103 912 km27. 7. 2017: 212 290 km25. 7. 2018: 322 834 km19. 7. 2019: 427 004 km28. 4. 2020: 498 804 km20. 7. 2020: 515 692 km14. 7. 2021: 620 407 km14. 7. 2021: 620 408 km17. 1. 2022: 674 242 km19. 7. 2022: 715 790 km19. 7. 2023: 783 754 km19. 7. 2024: 854 152 km18. 7. 2025: 920 815 km17. 7. 2026: 982 337 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 7. 2026 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 982 337 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
17. 7. 2027
18. 7. 2025 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 920 815 km způsobilé bez závad 18. 7. 2026
19. 7. 2024 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 854 152 km způsobilé bez závad 19. 7. 2025
19. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 783 754 km způsobilé bez závad 19. 7. 2024
19. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 715 790 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
19. 7. 2023
17. 1. 2022 Evidenční kontrola Domažlice (č. 3419) 674 242 km způsobilé bez závad
14. 7. 2021 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 620 408 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 7. 2022
14. 7. 2021 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 620 407 km způsobilé bez závad 14. 7. 2022
20. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 515 692 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
20. 7. 2021
28. 4. 2020 Evidenční kontrola Domažlice (č. 3419) 498 804 km způsobilé bez závad
19. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 427 004 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
19. 7. 2020
25. 7. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 322 834 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet lehká
25. 7. 2019
27. 7. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 212 290 km způsobilé bez závad 27. 7. 2018
29. 7. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 103 912 km způsobilé bez závad 29. 7. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel VEFI trans s.r.o. (IČO 27973239)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-16-07-1218
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-07-1190
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-07-1078
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-07-0911
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-04-1178
  7. Nový vlastník VEFI trans s.r.o. (IČO 27973239)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-07-3944
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-07-0647
  10. Nový vlastník a provozovatel Martin Vymlátil (IČO 65599527)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-01-0700
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2023 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-07-0740
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-07-0841
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2025 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-07-1100
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2026 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-25-07-1022
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2027 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-26-07-0830
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ 24A3C
Varianta
C3XA4F
Verze
N5RR3N67513XX3M4KUUC
Typ kód
24A3C
VIN
YV2RT40A5FB739284
PČV
13614530
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 8. 2015
Datum 1. registrace v ČR
3. 8. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014B - EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2540/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8213
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 160 K/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 150 L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8699-407-11
ES/EU
e11*2007/46*0271*11
Číslo TP
UG560871
Číslo ORV
UBA343410
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)