VOLVO FH

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A5JB872555

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A5JB872555

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 26. 7. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
VTA3T
Datum 1. registrace
26. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2024
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
595 726 km
při prohlídce 4. 9. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2026: 611–928 tis. km (medián 794 367 km, 457 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Bo!Beton s.r.o.
od 5. 3. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 7. 2018 První registrace Registr silničních vozidel
26. 7. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
5. 3. 2024 Nový vlastník Bo!Beton s.r.o. (IČO 08095094) Registr silničních vozidel
5. 3. 2024 Nový provozovatel NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

450 000500 000550 000600 000 20252026 6. 2. 2024: 497 259 km4. 9. 2024: 511 419 km4. 9. 2025: 556 907 km4. 9. 2026: 595 726 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Sviadnov (č. 3822) 595 726 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
4. 9. 2027
4. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Sviadnov (č. 3822) 556 907 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
4. 9. 2026
4. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Sviadnov (č. 3822) 511 419 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
4. 9. 2025
6. 2. 2024 Evidenční kontrola Sviadnov (č. 3822) 497 259 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
    Dovoz ze zahraničí Slovenská republika
  2. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2024
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-02-0049
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník Bo!Beton s.r.o. (IČO 08095094)
    Nový provozovatel NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-09-0026
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-09-0046
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2027 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-26-09-0035
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N67513xx3M*
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A5JB872555
PČV
18315360
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
26. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2024
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Spotřeba předpis
51-02
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 4000
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8178
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 160K/ 11.75 X 22.5
315/70 R22.5 150 L [2]/ 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-498-10
ES/EU
e11*2007/46*3086*10
Číslo ORV
UBI809808
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE PROVEDENÍ]
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N67513XX3MNYUUC
#V.9B: 627/2014C; EURO 6 C
DNE 05.03.2024 DOVOZ SLOVENSKO, DATUM PRVNÍ REGISTRACE DLE TP 26.07.2018
VÝBAVA: ESP; NEZÁVISLÉ TOPENÍ; TEMPOMAT; KLIMATIZACE; TACHOGRAF
SPOTŘEBU PALIVA STANOVÍ PROVOZOVATEL VOZIDLA
VOZIDLO JE VYBAVENO SYSTÉMEM EBS, LSS-DW, HWSS-FCB, MOTOROVOU BRZDOU VEB+, 100L NÁDRŽÍ NA ADBLUE, IMOBILIZÉR
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)