VOLVO FH

  • 2019
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A5KB901327

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A5KB901327

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
VTA3T
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
14. 3. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2019
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
743 166 km
při prohlídce 18. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
AUTO LIŠKA s.r.o.
od 10. 4. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 3. 2019 První registrace NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241) Registr silničních vozidel
14. 3. 2019 Nový provozovatel AUTO LIŠKA s.r.o. (IČO 25980980) Registr silničních vozidel
10. 4. 2025 Nový vlastník AUTO LIŠKA s.r.o. (IČO 25980980) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 202120222023202420252026 4. 3. 2020: 110 373 km2. 3. 2021: 211 875 km2. 3. 2022: 317 869 km24. 2. 2023: 419 809 km24. 2. 2023: 419 830 km23. 2. 2024: 531 945 km23. 2. 2024: 531 966 km21. 2. 2025: 642 900 km21. 2. 2025: 642 921 km16. 2. 2026: 734 165 km18. 2. 2026: 743 166 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 2. 2026 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 743 166 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 2. 2027
16. 2. 2026 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 734 165 km způsobilé bez závad 16. 2. 2028
21. 2. 2025 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 642 921 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 2. 2026
21. 2. 2025 Měření emisí Chrudim (č. 460319) 642 900 km způsobilé bez závad 21. 2. 2026
15. 5. 2024 Technická silniční kontrola Liberec (č. 7718) – způsobilé bez závad
23. 2. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 531 966 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 2. 2025
23. 2. 2024 Měření emisí Chrudim (č. 460319) 531 945 km způsobilé bez závad 23. 2. 2025
24. 2. 2023 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 419 830 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
24. 2. 2024
24. 2. 2023 Měření emisí Chrudim (č. 460319) 419 809 km způsobilé bez závad 24. 2. 2024
2. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 317 869 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
2. 3. 2023
2. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 211 875 km způsobilé bez závad 2. 3. 2022
4. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 110 373 km způsobilé bez závad 4. 3. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241)
    Nový provozovatel AUTO LIŠKA s.r.o. (IČO 25980980)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-03-0198
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-03-0172
  4. Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-03-0076
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-02-1437
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-02-1466
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 460 32, Liberec 3 · protokol CZ-7718-24-05-0109
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-02-1137
  10. Nový vlastník AUTO LIŠKA s.r.o. (IČO 25980980)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2027 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-02-0985
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Alternativně lze pneu 318/80 R22.5 na zadní náprav
  • Hmotnost soupravy 45000/45000 kg, nový výr. štítek

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (VOLVO FH 2019 v ČR v průměru 2,7, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96 %

Srovnáváme s 225 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • NESTANDARD. PNEU

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N67513XX3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A5KB901327
PČV
15648355
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
14. 3. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 3. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 3932
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8062
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
45000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-160 K/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-531-12
ES/EU
e11*2007/46*3086*12
Číslo ORV
UBK810357
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N67513xx3MNYUUC
#V.9b: 627/2014C; EURO 6 C
Variabilní provedení vozidla:
*20: 22.5x11.75; 385/65 R22.5 158-L
22.5x9.00; 315/70 R22.5 154-L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Na základě prohlášení výrobcem bylo zaevidováno alternativní provedení vozidla.
*20-21: 315/80 R22,5 150-L(2); 22,5 X 9,00
Dne 19.08.2021 na základě potvrzení akreditovaného zástupce ze dne 10.08.2021
(č.j.: VTCz/MW18621) byla zaevidována změna v *18 a v *F.3, a to na 45 000 / 45 000 kg.

Další ověření (externí odkazy)