VOLVO FH
- 2015
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40A6FB718251
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A6FB718251
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2015
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PeMaP s.r.o. (IČO 46577483) od 8. 1. 2015
- Provozovatel: PeMaP s.r.o. (IČO 46577483) od 8. 1. 2015
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 799–1 156 tis. km (medián 993 434 km, 368 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 1. 2015 | První registrace | PeMaP s.r.o. (IČO 46577483) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 1 308 634 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2027 |
| 17. 12. 2024 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 1 194 201 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2025 |
| 17. 12. 2024 | Měření emisí | Přerov (č. 180805) | 119 420 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2025 |
| 5. 1. 2024 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 1 080 458 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2025 |
| 5. 1. 2024 | Měření emisí | Přerov (č. 180805) | 1 080 457 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2025 |
| 23. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 955 430 km | způsobilé | bez závad | 23. 12. 2023 |
| 17. 12. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 836 273 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 12. 2022 |
| 17. 12. 2021 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 836 272 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2022 |
| 21. 12. 2020 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 720 623 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 12. 2021 |
| 21. 12. 2020 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 720 625 km | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2021 |
| 20. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 593 829 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 12. 2020 |
| 2. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Přerov (č. 3812) | 471 454 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 1. 2020 |
| 3. 1. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 350 027 km | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2019 |
| 3. 1. 2018 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 350 026 km | – | bez závad | 3. 1. 2019 |
| 5. 1. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 227 488 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2018 |
| 4. 1. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | 112 332 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel PeMaP s.r.o. (IČO 46577483)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-01-0082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-01-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-01-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-12-0367
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-12-0350
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-12-0299
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-12-0340
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-01-0110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-12-0285
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-26-03-0079
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (VOLVO FH 2015 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 251 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Varianta
- C3XA4F
- Verze
- N5RR3N675
- Typ kód
- 24A3C
- VIN
- YV2RT40A6FB718251
- PČV
- 13336592
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2518/ 0
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8147
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50R22.5 156 K / 22.5X11.75
295/60R22.5 147 L [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8699-325-09
- ES/EU
- e11*2007/46*0271*09
- Číslo ORV
- UBK491371
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- #D.2: 24A3C; C3xA4F; N5RR3N67511xx3M4KUUA
#V.9: 136/2014B; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22.5 X 11.75; 385/55 R22.5 158 L
22.5 X 9.00; 315/60 R22.5 154 L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40A6FB718251
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.