VOLVO FH
- 2017
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40A7HB811573
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A7HB811573
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Datum 1. registrace
- 1. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 2. 2017
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698) od 2. 11. 2020
- Provozovatel: NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698) od 2. 11. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 2. 2017 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2017 | Nový provozovatel | LesProfi s.r.o. (IČO 03804445) | Registr silničních vozidel |
| 11. 2. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) | Registr silničních vozidel |
| 2. 11. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 11. 2025 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 406 406 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2026 |
| 20. 11. 2025 | Měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 570103) | 406 405 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2026 |
| 21. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 388 424 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2025 |
| 21. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 368 012 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2024 |
| 21. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 343 396 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2023 |
| 22. 11. 2021 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 313 421 km | způsobilé | bez závad | 22. 11. 2022 |
| 22. 11. 2021 | Měření emisí | Boskovice (č. 570102) | 313 414 km | způsobilé | bez závad | 22. 11. 2022 |
| 20. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 309 375 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 20. 10. 2022 |
| 20. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3107) | 260 344 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 10. 2021 |
| 4. 2. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 259 767 km | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2021 |
| 3. 2. 2020 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 259 764 km | způsobilé | bez závad | 3. 2. 2021 |
| 1. 2. 2019 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 187 633 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2020 |
| 31. 1. 2019 | Měření emisí | Popůvky (č. 470326) | 187 574 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2020 |
| 6. 2. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3756) | 85 074 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2019 |
| 5. 2. 2018 | Měření emisí | Popůvky (č. 470326) | 84 641 km | – | bez závad | 5. 2. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel LesProfi s.r.o. (IČO 03804445)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2019 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-18-02-0134
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2020 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-19-02-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-02-0053
-
Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2021 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-20-10-0182
-
Nový vlastník a provozovatel NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2021 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-21-10-0129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2022 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-21-11-0138
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2023 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-22-11-0109
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2024 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-23-11-0129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2025 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-24-11-0145
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2026 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-25-11-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Alternativní pneu PN, ZN.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Varianta
- C3FHA1
- Verze
- N5HL3N67513xx3MNYUUA
- Typ kód
- VTA3T
- VIN
- YV2RT40A7HB811573
- PČV
- 14422281
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 1. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 2. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2518/
- Rozvor [mm]
- 3 800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8284
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80R22.5-156 L / 22.5X9.00
315/80R22.5-150 L [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10174-319-04
- ES/EU
- e11*2007/46*3089*04
- Číslo TP
- UH734201
- Číslo ORV
- UAY871473
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #D.2: VTA3T; C3FHA1; N5HL3N67513xx3MNYUUA
#V.9: 627/2014C; EURO 6 C
Variabilní provedení vozidla:
*20: 22.5 x 11.75; 385/65 R 22.5 158 L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
*20: 22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154L
*21: 22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 150L /2/.
*20: 22.5 x 11.75; 385/65 R 22.5 158 L
*20: 22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154L
*21: 22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 150L /2/.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *35: dle provedení]
 #D.2: VTA3T; C3FHA1; N5HL3N67513xx3MNYUUA #V.9b: 627/2014C; EURO 6 C Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 3800+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40A7HB811573
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.