VOLVO FH

  • 2018
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A7JB863372

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A7JB863372

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
6. 9. 2018
Datum 1. registrace v ČR
6. 9. 2018
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
939 435 km
při prohlídce 22. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 611–928 tis. km (medián 794 367 km, 457 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníků v registru
Miroslav Hnilička
od 15. 2. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 9. 2018 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
6. 9. 2018 Nový provozovatel Miroslav Hnilička (IČO 62950045) Registr silničních vozidel
15. 2. 2024 Nový vlastník Miroslav Hnilička (IČO 62950045) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2020202120222023202420252026 2. 9. 2019: 149 442 km16. 10. 2019: 172 871 km19. 8. 2020: 315 706 km19. 8. 2020: 315 716 km19. 8. 2020: 315 707 km27. 7. 2021: 469 006 km27. 7. 2021: 469 028 km14. 7. 2022: 571 101 km14. 7. 2022: 571 122 km11. 7. 2023: 621 610 km13. 6. 2024: 709 206 km14. 6. 2024: 709 262 km26. 11. 2024: 756 356 km30. 5. 2025: 813 950 km30. 5. 2025: 813 951 km29. 5. 2026: 921 260 km29. 5. 2026: 921 276 km22. 7. 2026: 939 435 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 7. 2026 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 939 435 km způsobilé bez závad
29. 5. 2026 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 921 276 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
29. 5. 2027
29. 5. 2026 Měření emisí Čáslav (č. 520501) 921 260 km způsobilé bez závad 29. 5. 2027
30. 5. 2025 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 813 951 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 5. 2026
30. 5. 2025 Měření emisí Kutná Hora (č. 420507) 813 950 km způsobilé bez závad 30. 5. 2026
26. 11. 2024 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 756 356 km způsobilé bez závad
14. 6. 2024 Opakovaná STK Velim (č. 3238) 709 262 km způsobilé bez závad 13. 6. 2025
13. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 709 206 km dočasně způsobilé
4 vážné
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.1.4.1.2 Skutečný stav zapojených světlometů neodpovídá předepsanému / povolenému počtu typu světlometů (potkávací / dálkový světlomet). vážná
  • 4.1.4.2.2 Počet současně rozsvícených dálkových světlometů překračuje dva páry (4 ks). vážná
  • 4.2.3.1.6 Obrysová nebo denní svítilna, není-li stanoveno jinak, vyzařuje směrem dopředu světlo jiné barvy než bílé, směrem dozadu světlo jiné barvy než červené a směrem do stran světlo jiné barvy než oranžové, nebo sada obrysových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. vážná
13. 6. 2026
11. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 621 610 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 7. 2025
14. 7. 2022 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 571 122 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 7. 2023
14. 7. 2022 Měření emisí Velim (č. 420422) 571 101 km způsobilé bez závad 14. 7. 2024
27. 7. 2021 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 469 028 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
27. 7. 2022
27. 7. 2021 Měření emisí Velim (č. 420422) 469 006 km způsobilé bez závad 27. 7. 2022
19. 8. 2020 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 315 707 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 6.2.1.2.1 Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
18. 9. 2020
19. 8. 2020 Opakovaná STK Kutná Hora (č. 3216) 315 716 km způsobilé bez závad 19. 8. 2021
19. 8. 2020 Měření emisí Kutná Hora (č. 420507) 315 706 km způsobilé bez závad 19. 8. 2021
16. 10. 2019 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) 172 871 km způsobilé bez závad
2. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kutná Hora (č. 3216) 149 442 km způsobilé bez závad 2. 9. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Miroslav Hnilička (IČO 62950045)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2020 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-19-09-0024
  3. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-19-10-0237
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2020 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-20-08-0757
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2021 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-20-08-0776
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2022 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-21-07-1009
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2023 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-22-07-0368
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-07-0315
  8. Nový vlastník Miroslav Hnilička (IČO 62950045)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-06-0777
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-06-0816
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-24-11-0446
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2026 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-05-1066
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2027 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-26-05-1174
  14. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-07-0252
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N67513XX3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A7JB863372
PČV
15384596
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
6. 9. 2018
Datum 1. registrace v ČR
6. 9. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5890/ 2540/
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7934
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-453-09
ES/EU
e11*2007/46*3086*09
Číslo ORV
UBI444358
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N67513XX3MNYUUC
#V.9: 627/2014C; EURO 6 C
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22,5 11,75, 385/55 R22 5 159 1
22,5 X 9,00; 315/70 R22,5 154 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č 56/2001 SB

Další ověření (externí odkazy)