VOLVO FH

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A7KB897491

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A7KB897491

STK končí 6. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
VTA3T
Datum 1. registrace
26. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 59 dnů
platnost do 6. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
699 489 km
při prohlídce 6. 1. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
SILVA CZ, s.r.o.
od 6. 3. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 2. 2019 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
26. 2. 2019 Nový provozovatel SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649) Registr silničních vozidel
6. 3. 2024 Nový vlastník SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 202120222023202420252026 25. 2. 2020: 112 121 km1. 2. 2021: 221 296 km18. 2. 2021: 227 888 km18. 2. 2021: 227 907 km20. 1. 2022: 332 759 km19. 1. 2023: 393 620 km19. 1. 2023: 393 633 km15. 1. 2024: 497 666 km15. 1. 2024: 497 667 km7. 1. 2025: 587 617 km6. 1. 2026: 699 489 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 1. 2026 Pravidelná STK Jihlava (č. 3765) 699 489 km způsobilé
1 lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
6. 1. 2027
7. 1. 2025 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 587 617 km způsobilé bez závad 7. 1. 2026
15. 1. 2024 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 497 667 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
15. 1. 2025
15. 1. 2024 Měření emisí Jihlava (č. 570704) 497 666 km způsobilé bez závad 15. 1. 2025
19. 1. 2023 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 393 633 km způsobilé bez závad 19. 1. 2024
19. 1. 2023 Měření emisí Jihlava (č. 570703) 393 620 km způsobilé bez závad 19. 1. 2024
20. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3714) 332 759 km způsobilé bez závad 20. 1. 2023
18. 2. 2021 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 227 907 km způsobilé bez závad 18. 2. 2022
18. 2. 2021 Měření emisí Jihlava (č. 570703) 227 888 km způsobilé bez závad 18. 2. 2022
1. 2. 2021 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 221 296 km způsobilé bez závad
25. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3714) 112 121 km způsobilé bez závad 25. 2. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2021 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-20-02-0198
  3. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-02-0010
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2022 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-21-02-0153
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2023 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-22-01-0152
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2024 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-23-01-0108
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2025 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-24-01-0080
  8. Nový vlastník SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2026 · stanice: BRTNICKÁ 23, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3714-25-01-0018
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2027 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3765-26-01-0058
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N67513xx3H5TUUA
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A7KB897491
PČV
15620822
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
26. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
26. 2. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 3881
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
7853
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5-156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-569-12
ES/EU
e11*2007/46*3086*12
Číslo ORV
UBI961300
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE PROVEDENÍ]
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N67513XX3H5TUUA
#V.9B: 627/2014C; EURO 6 C
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *20: 22.5X11.75; 385/65 R22.5 158-L A 385/55 R22.5 158-L

Další ověření (externí odkazy)