VOLVO FH

  • 2014
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A8FB707672

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A8FB707672

STK propadla 7. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
24A3C
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
8. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
5. 11. 2020
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 7. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 152 396 km
při prohlídce 24. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 801–1 165 tis. km (medián 992 863 km, 262 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Deshko Logistics s.r.o.
od 9. 3. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 10. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
5. 11. 2020 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
5. 11. 2020 Nový vlastník a provozovatel VALSA PRAHA s.r.o. (IČO 25755528) Registr silničních vozidel
9. 3. 2026 Nový vlastník a provozovatel Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

250 000500 000750 0001 000 0001 250 000 202120222023202420252026 30. 4. 2020: 467 715 km4. 11. 2020: 638 850 km8. 11. 2021: 719 244 km3. 11. 2022: 843 849 km21. 8. 2023: 931 972 km9. 9. 2024: 1 025 151 km7. 10. 2025: 1 118 861 km7. 10. 2025: 1 118 862 km24. 2. 2026: 1 152 396 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 2. 2026 Technická silniční kontrola Praha (č. 7700) 1 152 396 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení (vztahuje se pouze na vozidlo s povinností být vybaveno záznamovým zařízením) nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
7. 10. 2025 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 1 118 862 km způsobilé bez závad 7. 10. 2026
7. 10. 2025 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 1 118 861 km způsobilé bez závad 7. 10. 2026
7. 1. 2025 Technická silniční kontrola Praha (č. 7701) – způsobilé bez závad
9. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 1 025 151 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
9. 9. 2025
21. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 931 972 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 8. 2024
3. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 843 849 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 11. 2023
8. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 719 244 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 11. 2022
4. 11. 2020 Před registrací + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 638 850 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 11. 2021
30. 4. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 467 715 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 110 15, PRAHA · protokol CZ-9933-19-03-0452
  3. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2021 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-20-11-0255
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel VALSA PRAHA s.r.o. (IČO 25755528)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2022 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 155 00, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-11-0572
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2023 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-11-0244
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2024 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-08-1054
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2025 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-24-09-0352
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 156 64, Praha · protokol CZ-7701-25-01-0076
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-10-0356
  11. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2026 · stanice: Kongresová 1666/2, 140 00, Praha 4 · protokol CZ-7700-26-02-0028
  12. Nový vlastník a provozovatel Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (VOLVO FH 2014 v ČR v průměru 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,4 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 239 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
24A3C
Varianta
C3XA4F
Verze
N5RR3N675
Typ kód
24A3C
VIN
YV2RT40A8FB707672
PČV
16543831
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP.
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
8. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
5. 11. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 4000
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8182
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
23500/ 23500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
G50-X
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
E11*2007/46*0271*08
Číslo ORV
UBM883374
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum první registrace vozidla (Slovensko) 08.10.2014; TP SLOVENSKO PG389002

Další ověření (externí odkazy)