VOLVO FH

  • 2014
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A9FB707454

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A9FB707454

STK propadla 25. 8. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 25. 8. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ 24A3C
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
24. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
24. 9. 2014
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 25. 8. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
865 196 km
při prohlídce 9. 10. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 801–1 165 tis. km (medián 992 863 km, 262 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
ČSAD Kyjov Logistics a.s.
od 8. 6. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 9. 2014 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
24. 9. 2014 Nový provozovatel ČSAD Kyjov Logistics a.s. (IČO 29290635) Registr silničních vozidel
8. 6. 2020 Nový vlastník ČSAD Kyjov Logistics a.s. (IČO 29290635) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 201620182020202220242026 9. 9. 2015: 108 632 km1. 9. 2016: 218 910 km29. 8. 2017: 321 730 km20. 8. 2018: 406 639 km21. 8. 2018: 406 661 km16. 8. 2019: 507 482 km20. 8. 2019: 507 503 km25. 5. 2020: 573 994 km20. 8. 2020: 586 675 km21. 8. 2020: 586 720 km23. 8. 2021: 643 527 km23. 8. 2021: 643 547 km31. 8. 2021: 643 590 km12. 8. 2022: 696 644 km22. 8. 2022: 697 722 km18. 8. 2023: 744 201 km21. 8. 2023: 744 221 km20. 8. 2024: 791 385 km22. 8. 2024: 791 487 km25. 8. 2025: 836 931 km25. 8. 2025: 836 952 km16. 9. 2025: 839 530 km8. 10. 2026: 865 161 km9. 10. 2026: 865 196 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 10. 2026 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 865 196 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
9. 10. 2027
8. 10. 2026 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 865 161 km způsobilé bez závad 8. 10. 2027
16. 9. 2025 Opakovaná STK Hodonín (č. 3720) 839 530 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
25. 8. 2026
25. 8. 2025 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 836 952 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 1.7.4 Systém ukazuje závadu přes elektronické rozhraní vozidla. vážná
24. 9. 2025
25. 8. 2025 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 836 931 km způsobilé bez závad 25. 8. 2026
22. 8. 2024 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 791 487 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
22. 8. 2025
20. 8. 2024 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 791 385 km způsobilé bez závad 20. 8. 2025
21. 8. 2023 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 744 221 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 8. 2024
18. 8. 2023 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 744 201 km způsobilé bez závad 18. 8. 2024
22. 8. 2022 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 697 722 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 8. 2023
12. 8. 2022 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 696 644 km způsobilé bez závad 12. 8. 2023
31. 8. 2021 Opakovaná STK Hodonín (č. 3720) 643 590 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 8. 2022
23. 8. 2021 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 643 547 km nezpůsobilé
2 lehké, 4 vážné, 1 nebezpečná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 5.2.3.5.2 Poškození pneumatiky je natolik závažné, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.90.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
23. 8. 2021 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 643 527 km způsobilé bez závad 23. 8. 2022
21. 8. 2020 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 586 720 km způsobilé bez závad 21. 8. 2021
20. 8. 2020 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 586 675 km způsobilé bez závad 20. 8. 2021
25. 5. 2020 Evidenční kontrola Hodonín (č. 3720) 573 994 km způsobilé bez závad
20. 8. 2019 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 507 503 km způsobilé bez závad 20. 8. 2020
16. 8. 2019 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 507 482 km způsobilé bez závad 16. 8. 2020
21. 8. 2018 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 406 661 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
21. 8. 2019
20. 8. 2018 Měření emisí Kyjov (č. 570601) 406 639 km – bez závad 20. 8. 2019
29. 8. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 321 730 km způsobilé bez závad 29. 8. 2018
1. 9. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3720) 218 910 km způsobilé bez závad 1. 9. 2017
9. 9. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3720) 108 632 km způsobilé bez závad 9. 9. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel ČSAD Kyjov Logistics a.s. (IČO 29290635)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2016 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2018 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-08-0369
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2019 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-18-08-1391
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2020 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-08-1249
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-05-1669
  8. Nový vlastník ČSAD Kyjov Logistics a.s. (IČO 29290635)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-08-1421
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-08-1747
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2022 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-08-2407
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2023 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-22-08-1484
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2024 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-23-08-1268
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-08-1322
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-25-08-1419
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2026 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-25-09-1051
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (VOLVO FH 2014 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 239 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ 24A3C
Varianta
C3XA4F
Verze
N5RR3N675*
Typ kód
24A3C
VIN
YV2RT40A9FB707454
PČV
13215332
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
24. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
24. 9. 2014
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8238
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G-50X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8699-271-08
ES/EU
e11*2007/46*0271*08
Číslo ORV
UBN706285
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 18.5.2026 TP VRÁCEN NA ZÁKLADĚ ŽÁDOSTI.
Další záznamy
#D.2: 24A3C; C3xA4F; N5RR3N67513xx3M4KUUA
#V.9: 64/2012B; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
*20) 22,5 x 11,75; 385/65 R22,5 158L a 385/55 R22,5 158L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)