VOLVO FH
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40A9FB716963
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A9FB716963
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 5. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 1. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NADOKO s.r.o. (IČO 47454369) od 5. 1. 2015
- Provozovatel: NADOKO s.r.o. (IČO 47454369) od 5. 1. 2015
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 801–1 165 tis. km (medián 992 863 km, 262 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 1. 2015 | První registrace | NADOKO s.r.o. (IČO 47454369) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 1. 2026 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | 1 093 812 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 1. 2027 |
| 13. 1. 2026 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 093 796 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 12. 2. 2026 |
| 12. 1. 2026 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 093 779 km | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2028 |
| 6. 1. 2025 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 055 653 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 1. 2026 |
| 6. 1. 2025 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 055 647 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2027 |
| 3. 1. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 007 846 km | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2025 |
| 3. 1. 2024 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 100 784 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2026 |
| 16. 1. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 955 006 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 1. 2024 |
| 16. 1. 2023 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 954 994 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2025 |
| 17. 1. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 810 148 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 1. 2023 |
| 17. 1. 2022 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 810 136 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 1. 2024 |
| 4. 1. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 700 552 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2022 |
| 4. 1. 2021 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 700 546 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2022 |
| 3. 12. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 692 852 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 2. 1. 2021 |
| 3. 12. 2020 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 692 846 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2021 |
| 6. 1. 2020 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | 583 750 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 12. 2020 |
| 12. 12. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 580 391 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 11. 1. 2020 |
| 12. 12. 2019 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 580 384 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2020 |
| 20. 12. 2018 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 470 899 km | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2019 |
| 20. 12. 2018 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 470 872 km | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2019 |
| 3. 1. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 345 754 km | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2019 |
| 2. 1. 2018 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 345 732 km | – | bez závad | 2. 1. 2019 |
| 4. 1. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 228 785 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2018 |
| 4. 1. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 114 560 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel NADOKO s.r.o. (IČO 47454369)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-16-51-0003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-17-01-0100
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-01-0082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-12-0948
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-12-0666
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-01-0109
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-12-0220
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-01-0055
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-01-0753Konec vyřazení z provozu TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-01-0784
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-01-0082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-01-0079
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-01-0534
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-01-0748
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (VOLVO FH 2014 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 239 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Varianta
- C3XA4F
- Verze
- N5RR3N675
- Typ kód
- 24A3C
- VIN
- YV2RT40A9FB716963
- PČV
- 13331765
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 5. 1. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 1. 2015
- Druh (typ)
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014B
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2518/ 0
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8177
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8699-315-09
- Číslo ORV
- UBI217530
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- #D.2: 24A3C; C3XA4F; N5RR3N67513XX3M4KUUA #V. 9: 136/2014B; EURO 6 VARIABILNÍ PROVEDENI VOZIDLA:
#20: 22.5 X 11.75; 385/65 R22.5 158 L A 385/55 R22.5 158 L VOZIDLO PLNI POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40A9FB716963
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.