VOLVO FH

  • 2015
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A9FB729261

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A9FB729261

STK propadla 21. 5. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 21. 5. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ 24A3C
Datum 1. registrace
29. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 4. 2015
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 21. 5. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 155 319 km
při prohlídce 21. 5. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 764–1 111 tis. km (medián 957 721 km, 521 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
AD - sped Svitavy s.r.o.
od 13. 3. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 4. 2015 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
29. 4. 2015 Nový provozovatel AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541) Registr silničních vozidel
13. 3. 2024 Nový vlastník AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20172019202120232025 26. 4. 2016: 125 233 km2. 5. 2017: 244 375 km15. 5. 2018: 364 381 km15. 5. 2018: 152 375 km14. 5. 2019: 489 862 km18. 5. 2020: 631 489 km13. 9. 2021: 808 218 km13. 9. 2021: 808 219 km14. 9. 2022: 917 920 km20. 5. 2024: 1 057 568 km21. 5. 2024: 1 057 603 km20. 5. 2025: 1 155 259 km21. 5. 2025: 1 155 319 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 5. 2025 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 1 155 319 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
21. 5. 2026
20. 5. 2025 Měření emisí Svitavy (č. 460918) 1 155 259 km způsobilé bez závad 20. 5. 2026
21. 5. 2024 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 1 057 603 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 5. 2025
20. 5. 2024 Měření emisí Chornice (č. 560904) 1 057 568 km způsobilé bez závad 20. 5. 2025
14. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 917 920 km způsobilé
15 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
14. 9. 2023
13. 9. 2021 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 808 219 km způsobilé
12 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
13. 9. 2022
13. 9. 2021 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 808 218 km způsobilé bez závad 13. 9. 2022
18. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 631 489 km způsobilé
12 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 7.1.2.2.1 Popruh bezpečnostního pásu opotřebený provozem (odřený), ale jeho povrch není zjevně narušen. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
18. 5. 2021
14. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 489 862 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.7.3.1 U zvukového výstražného zařízení zjevně snížená hladina zvuku. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
14. 5. 2020
15. 5. 2018 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 152 375 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
15. 5. 2019
15. 5. 2018 Měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 461112) 364 381 km – bez závad 15. 5. 2019
2. 5. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 244 375 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
2. 5. 2018
26. 4. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) 125 233 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
26. 4. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2017 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2018 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-17-05-0011
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-18-05-0164
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-19-05-0064
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2021 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-20-05-0086
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2022 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-21-09-0071
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-09-0082
  9. Nový vlastník AD - sped Svitavy s.r.o. (IČO 64790541)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-05-0114
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-05-0106
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ 24A3C
Varianta
C3XA4F
Verze
N5RR3N675*
Typ kód
24A3C
VIN
YV2RT40A9FB729261
PČV
13475753
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
29. 4. 2015
Datum 1. registrace v ČR
29. 4. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 0
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8031
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8699-377-10
ES/EU
e11*2007/46*0271*10
Číslo ORV
UBI353882
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: 24A3C; C3XA4F; N5RR3N67513XX3H4KUUC
#V.9: 136/2014B; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20: 22.5 X 11,75; 385/65 R22.5 158 L A 385/55 R22.5 158 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)