VOLVO FH

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A9HA805148

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A9HA805148

STK končí 14. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
29. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 10 dnů
platnost do 14. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
758 437 km
při prohlídce 14. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 682–932 tis. km (medián 808 836 km, 720 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníků v registru
Autodoprava Kokeš CZ s.r.o.
od 28. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 9. 2017 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
29. 9. 2017 Nový provozovatel BRIGEMAX s.r.o. (IČO 24250457) Registr silničních vozidel
29. 9. 2020 Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
29. 9. 2020 Nový provozovatel Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526) Registr silničních vozidel
28. 3. 2025 Nový vlastník Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2019202020212022202320242025 27. 11. 2018: 127 380 km27. 11. 2019: 225 664 km2. 7. 2020: 243 845 km15. 9. 2020: 243 861 km1. 12. 2020: 262 646 km1. 12. 2020: 262 657 km30. 11. 2021: 362 537 km30. 11. 2021: 362 542 km29. 11. 2022: 457 589 km29. 11. 2022: 457 600 km29. 11. 2023: 549 952 km29. 11. 2023: 549 957 km28. 11. 2024: 649 170 km28. 11. 2024: 649 178 km13. 12. 2024: 653 791 km13. 11. 2025: 758 429 km14. 11. 2025: 758 437 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 11. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 758 437 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
14. 11. 2026
13. 11. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 758 429 km způsobilé bez závad 13. 11. 2026
13. 12. 2024 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) 653 791 km způsobilé bez závad
28. 11. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 649 178 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
28. 11. 2025
28. 11. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 649 170 km způsobilé bez závad 28. 11. 2025
29. 11. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 549 957 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
29. 11. 2024
29. 11. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 549 952 km způsobilé bez závad 29. 11. 2024
29. 11. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 457 600 km způsobilé bez závad 29. 11. 2023
29. 11. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 457 589 km způsobilé bez závad 29. 11. 2023
30. 11. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 362 542 km způsobilé bez závad 30. 11. 2022
30. 11. 2021 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 362 537 km způsobilé bez závad 30. 11. 2022
1. 12. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 262 657 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
1. 12. 2021
1. 12. 2020 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 262 646 km způsobilé bez závad 1. 12. 2021
15. 9. 2020 Evidenční kontrola Rosice (č. 3735) 243 861 km způsobilé bez závad
2. 7. 2020 Evidenční kontrola Rosice (č. 3735) 243 845 km způsobilé bez závad
27. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 225 664 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
27. 11. 2020
27. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Litoměřice (č. 3505) 127 380 km způsobilé bez závad 27. 11. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel BRIGEMAX s.r.o. (IČO 24250457)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-11-1593
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2020 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-11-1635
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-20-07-0065
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-20-09-0531
  6. Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-12-0097
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-11-2929
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-11-2296
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-11-2321
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-11-1797
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-24-12-0055
  13. Nový vlastník Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-11-0760
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (VOLVO FH 2017 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %

Srovnáváme s 345 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3N6751Dxx3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A9HA805148
PČV
14820526
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
29. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8170
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19200/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11700/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-303-04
ES/EU
e11*2007/46*3086*04
Číslo ORV
UBL249157
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS/ES č.: 627/2014C BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Další záznamy
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3N6751Dxx3MNYUUC
#V.9: 627/2014C; EURO 6 C
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N.1: 22.5 X 11.75; 385/65 R22.5 158 L
22.5 X 9.00; 315/70 R.22.5 154 L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)