VOLVO FH

  • 2020
  • HNĚDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A9LB306854

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A9LB306854

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (28. 5. 2025 až 4. 6. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
14. 5. 2020
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2020
Barva
HNĚDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
693 533 km
při prohlídce 15. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 508–725 tis. km (medián 630 979 km, 393 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

5
Vlastníků v registru
AD HEMR s.r.o.
od 5. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 5. 2020 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
14. 5. 2020 Nový provozovatel DOS-SERVIS, s.r.o. (IČO 26204240) Registr silničních vozidel
28. 5. 2025 Nový vlastník DOS-SERVIS, s.r.o. (IČO 26204240) Registr silničních vozidel
4. 6. 2025 Nový vlastník a provozovatel BAK, spol. s r.o. (IČO 25084615) Registr silničních vozidel
4. 6. 2025 Nový vlastník a provozovatel NOMATRIS a.s. (IČO 29151651) Registr silničních vozidel
5. 6. 2025 Nový vlastník a provozovatel AD HEMR s.r.o. (IČO 28156595) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 20222023202420252026 12. 5. 2021: 133 760 km28. 4. 2022: 253 118 km28. 4. 2022: 253 119 km10. 5. 2023: 390 615 km13. 5. 2024: 511 455 km12. 5. 2025: 639 742 km12. 5. 2025: 639 743 km4. 5. 2026: 691 925 km15. 5. 2026: 693 533 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 5. 2026 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 693 533 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 5. 2027
4. 5. 2026 Měření emisí Rovná (č. 430718) 691 925 km způsobilé bez závad 4. 5. 2028
12. 5. 2025 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 639 743 km způsobilé bez závad 12. 5. 2026
12. 5. 2025 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 639 742 km způsobilé bez závad 12. 5. 2026
13. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 511 455 km způsobilé bez závad 13. 5. 2025
10. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 390 615 km způsobilé bez závad 10. 5. 2024
28. 4. 2022 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 253 119 km způsobilé bez závad 28. 4. 2023
28. 4. 2022 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 253 118 km způsobilé bez závad 28. 4. 2023
12. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 133 760 km způsobilé bez závad 12. 5. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel DOS-SERVIS, s.r.o. (IČO 26204240)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2021
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-21-05-0626
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-04-1450
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-05-0387
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-05-0108
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-05-0415
  7. Nový vlastník DOS-SERVIS, s.r.o. (IČO 26204240)
  8. Nový vlastník a provozovatel BAK, spol. s r.o. (IČO 25084615)
    Nový vlastník a provozovatel NOMATRIS a.s. (IČO 29151651)
  9. Nový vlastník a provozovatel AD HEMR s.r.o. (IČO 28156595)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-05-0131
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (VOLVO FH 2020 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,3 %

Srovnáváme s 300 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3S675*
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A9LB306854
PČV
16281420
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
14. 5. 2020
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI T2800
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2540/ 3905
Rozvor [mm]
3 800
Provozní hmotnost
8158
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
HNĚDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11603-254-03
ES/EU
e5*2007/46*1013*03
Číslo ORV
UBL063489
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*35: dle provedení]
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3S67513xx3MNYUUC
#V.9b: 2018/932D; EURO 6 D
Variabilní provedení vozidla: #N.1(1.): 22.5x11.75; 385/55 R22.5-158L
22.5x9.00; 315/70 R22.5-154L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 3800

Další ověření (externí odkazy)