VOLVO FH

  • 2016
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40C1GB757185

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40C1GB757185

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ 24J3C
Datum 1. registrace
4. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 4. 2016
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 293 199 km
při prohlídce 17. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 750–1 068 tis. km (medián 930 600 km, 514 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
MeDoZa, s.r.o.
od 4. 5. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 4. 2016 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
4. 4. 2016 Nový provozovatel MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655) Registr silničních vozidel
4. 5. 2020 Nový vlastník MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20182020202220242026 4. 4. 2017: 136 693 km3. 4. 2018: 262 288 km8. 4. 2019: 396 974 km15. 4. 2020: 547 545 km15. 4. 2020: 547 546 km20. 8. 2020: 594 159 km18. 2. 2022: 820 269 km5. 1. 2023: 934 099 km20. 2. 2023: 953 383 km20. 2. 2023: 953 384 km5. 3. 2024: 1 064 122 km7. 2. 2025: 1 176 884 km13. 2. 2026: 1 291 472 km13. 2. 2026: 1 291 479 km17. 2. 2026: 1 293 199 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 2. 2026 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 1 293 199 km způsobilé bez závad
13. 2. 2026 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 1 291 479 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
13. 2. 2027
13. 2. 2026 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 1 291 472 km způsobilé bez závad 13. 2. 2027
7. 2. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 1 176 884 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
7. 2. 2027
5. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 1 064 122 km způsobilé bez závad 5. 3. 2025
20. 2. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 953 384 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
20. 2. 2024
20. 2. 2023 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 953 383 km způsobilé bez závad 20. 2. 2025
5. 1. 2023 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 934 099 km způsobilé bez závad
18. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 820 269 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 2. 2024
20. 8. 2020 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 594 159 km způsobilé bez závad
15. 4. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 547 546 km způsobilé bez závad 15. 4. 2021
15. 4. 2020 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451034) 547 545 km způsobilé bez závad 15. 4. 2021
8. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3516) 396 974 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
8. 4. 2020
3. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Ústecký kraj (č. 3516) 262 288 km způsobilé bez závad 3. 4. 2019
4. 4. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 136 693 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
4. 4. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2017
  2. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2018 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-04-0176
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-04-0012
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-04-0578
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-04-0948
  7. Nový vlastník MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655)
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-08-0314
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-02-0837
  10. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-01-0088
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-02-1620
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-03-0245
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-25-02-0261
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2027 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-26-02-0613
  15. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-02-0415
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FH13
  • Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FH13

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ 24J3C
Varianta
U3XT8F
Verze
N5RR3N675
Typ kód
24J3C
VIN
YV2RT40C1GB757185
PČV
13951175
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., AB, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
4. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
4. 4. 2016
Druh (typ)
BA VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9765/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4 600 + 1 370
Provozní hmotnost
11200
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
25700/ 25700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 7 500
11 500/ 11 500
6 700/ 6 700
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
34300/ 34300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R 22.5-154 L/ 22.5 x 9.00
295/60 R 22.5-147 K [2]/ 22.5 x 9.00
295/60 R 22.5-150 K/ 22.5 x 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER, S.R.O.
Výrobní číslo karoserie
371910
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8779-223-13
ES/EU
e11*2007/46*0275
Číslo TP
UG560151
Číslo ORV
UAZ678085
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
04.04.2016 Na základě potvrzení akreditovaného zástupce výrobce vozidla v České republice
byly doplněny údaje v kolonkách #1, #2, #G.
05.04.2016 Zaevidování hromadné přestavby vozidla N-1225-06,
doplněny kolonky #6, #7, #8, #12, #13, #14, #19, změněny kolonky #1, #2, #G.

Další ověření (externí odkazy)