VOLVO FH

  • 2019
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40C2KB894452

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40C2KB894452

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTG3T
Datum 1. registrace
1. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
422 169 km
při prohlídce 5. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníků v registru
FRAMA CZ s.r.o.
od 17. 2. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 2. 2019 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
1. 2. 2019 Nový provozovatel FRAMA CZ s.r.o. (IČO 26842556) Registr silničních vozidel
17. 2. 2021 Nový vlastník FRAMA CZ s.r.o. (IČO 26842556) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202120222023202420252026 23. 1. 2020: 62 164 km23. 1. 2020: 62 165 km18. 1. 2021: 128 284 km17. 1. 2022: 188 932 km4. 5. 2022: 214 162 km6. 1. 2023: 249 938 km6. 1. 2023: 249 939 km5. 1. 2024: 296 908 km5. 1. 2024: 296 909 km3. 1. 2025: 365 157 km5. 1. 2026: 422 169 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 422 169 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
5. 1. 2028
3. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 365 157 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
3. 1. 2027
5. 1. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 296 909 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
5. 1. 2025
5. 1. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 580724) 296 908 km způsobilé bez závad 5. 1. 2026
6. 1. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 249 939 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
6. 1. 2024
6. 1. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 580724) 249 938 km způsobilé bez závad 6. 1. 2025
4. 5. 2022 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) 214 162 km způsobilé bez závad
17. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 188 932 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
17. 1. 2024
18. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 128 284 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
18. 1. 2022
23. 1. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 62 165 km způsobilé bez závad 23. 1. 2021
23. 1. 2020 Měření emisí Ostrava (č. 580724) 62 164 km způsobilé bez závad 23. 1. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel FRAMA CZ s.r.o. (IČO 26842556)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-01-0510
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-01-0354
  4. Nový vlastník FRAMA CZ s.r.o. (IČO 26842556)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-01-0345
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-22-05-0013
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-01-0162
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-01-0136
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-01-0043
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-01-0022
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Hmotnost soupravy 60000/48000 kg, štítek.
  • Jízdní souprava 60000/48000 kg.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTG3T
Varianta
C3FHA3
Verze
N5RR3N68019753H5TBUA
Typ kód
VTG3T
VIN
YV2RT40C2KB894452
PČV
15585108
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6511/ 2518/ 3951
Rozvor [mm]
2780+1320
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
9102
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
7500/ 7500
11500/ 11500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-160 K/ 22.5X11.75
315/70R22.5-156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10275-142-11
ES/EU
e11*2007/46*3261*11
Číslo TP
UJ010741
Číslo ORV
UBA474278
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EU 627/2014C

Další ověření (externí odkazy)