VOLVO FH
- 2023
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40C4PB444471
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 8:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40C4PB444471
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTG3T
- Rok výroby
- 2023
- Datum 1. registrace
- 19. 9. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2023
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Exposure Group a.s. (IČO 24689513) od 19. 9. 2023
- Vlastník: Exposure Group a.s. (IČO 24689513) od 16. 9. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 9. 2023 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 2023 | Nový provozovatel | Exposure Group a.s. (IČO 24689513) | Registr silničních vozidel |
| 16. 9. 2025 | Nový vlastník | Exposure Group a.s. (IČO 24689513) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 9. 2026 | ADR | Spořice (č. 3521) | 297 545 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2026 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 297 546 km | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2027 |
| 11. 9. 2025 | ADR | Pardubice (č. 3610) | 183 912 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 183 912 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2026 |
| 12. 9. 2024 | ADR | Třebíč (č. 3711) | 63 733 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 63 733 km | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2025 |
| 22. 9. 2023 | ADR | Pardubice (č. 3610) | 1 159 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel Exposure Group a.s. (IČO 24689513)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2024
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2024 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-23-09-0958
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-24-09-0057Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-24-09-0058
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-25-09-0473Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2026 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-25-09-0474
-
Nový vlastník Exposure Group a.s. (IČO 24689513)
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-09-0254Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2027 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-09-0255
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (VOLVO FH 2023 v ČR obvykle 2,0, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,5 %
Srovnáváme s 189 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTG3T
- Varianta
- C3FHA2
- Verze
- N5RR3S68019753H5TBUA
- Typ kód
- VTG3T
- VIN
- YV2RT40C4PB444471
- PČV
- 18090120
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2023
- Datum 1. registrace
- 19. 9. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2023
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500TC EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1200
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6511/ 2544/
- Rozvor [mm]
- 2780+1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8860
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
7500/ 7500
11500/ 11500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5-158 L/ 22.5X11.75
385/55R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/80R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11605-136-16
- ES/EU
- e5*2007/46*1016*16
- Číslo ORV
- UBK163930
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: (#G): DLE PROVEDENÍ]
VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU EX II, EX III, AT, FL.
#D.2; #3; #4: VTG3T; C3FHA2; N5RR3S68019753H5TBUA
#V.9: 2019/1939E; EURO 6 E
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1(1.): 22.5X9.00; 315/80 R22.5-156 L
#N.2(2.): 22.5X11.75; 385/65 R22.5-158 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40C4PB444471
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.