VOLVO FH

  • 2016
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40C8GB753652

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40C8GB753652

STK končí 6. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
24J3C
Datum 1. registrace
19. 2. 2016
Datum 1. registrace v ČR
19. 2. 2016
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 59 dnů
platnost do 6. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
806 163 km
při prohlídce 6. 1. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 750–1 068 tis. km (medián 930 600 km, 514 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Koupelny JaS, s.r.o.
od 21. 9. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 2. 2016 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
19. 2. 2016 Nový provozovatel Koupelny JaS, s.r.o. (IČO 27792803) Registr silničních vozidel
21. 9. 2020 Nový vlastník Koupelny JaS, s.r.o. (IČO 27792803) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 20182020202220242026 14. 2. 2017: 87 234 km7. 2. 2018: 187 943 km12. 2. 2018: 189 074 km11. 2. 2019: 285 162 km3. 12. 2019: 363 317 km6. 1. 2020: 368 980 km18. 9. 2020: 447 443 km5. 1. 2021: 465 790 km3. 1. 2022: 545 273 km4. 1. 2023: 624 007 km4. 1. 2023: 624 012 km4. 1. 2024: 654 193 km3. 12. 2024: 733 347 km3. 1. 2025: 738 993 km3. 1. 2025: 739 004 km6. 1. 2026: 806 163 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 806 163 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
6. 1. 2027
3. 1. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 739 004 km způsobilé bez závad 3. 1. 2026
3. 1. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 738 993 km způsobilé bez závad 3. 1. 2026
3. 12. 2024 Technická silniční kontrola Plzeň (č. 7703) 733 347 km způsobilé bez závad
4. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 654 193 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
4. 1. 2025
4. 1. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 624 012 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 1. 2024
4. 1. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 624 007 km způsobilé bez závad 4. 1. 2024
3. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 545 273 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
3. 1. 2023
5. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 465 790 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 1. 2022
18. 9. 2020 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3823) 447 443 km způsobilé bez závad
6. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 368 980 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
6. 1. 2021
3. 12. 2019 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 363 317 km způsobilé bez závad
11. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 285 162 km způsobilé bez závad 11. 2. 2020
12. 2. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 189 074 km způsobilé bez závad 12. 2. 2019
7. 2. 2018 Měření emisí Ostrava (č. 580724) 187 943 km – bez závad 7. 2. 2019
14. 2. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 87 234 km způsobilé bez závad 14. 2. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Koupelny JaS, s.r.o. (IČO 27792803)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2017
    Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2018 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-02-0215
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-02-0169
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-02-0169
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-19-12-0048
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-01-0067
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-09-0364
  8. Nový vlastník Koupelny JaS, s.r.o. (IČO 27792803)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-01-0041
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-01-0002
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-01-0188
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-01-0111
  13. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 302 28, Plzeň · protokol CZ-7703-24-12-0012
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-01-0094
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-01-0134
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
24J3C
Varianta
U3XT8F
Verze
N5RR3N675
Typ kód
24J3C
VIN
YV2RT40C8GB753652
PČV
13886767
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÁ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
19. 2. 2016
Datum 1. registrace v ČR
19. 2. 2016
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014B
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8850/ 2550/ 3200
Rozvor [mm]
4300; 1370
Provozní hmotnost
10320
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26500/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
33500/ 33500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Ložná délka
6350
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5-164 K / 22.5X11.75
315/80R22.5-150 L [2] / 22.5X9.00
385/65R22.5-164 K / 22.5X11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER, S.R.O., ČR
Výrobní číslo karoserie
370714
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50X
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8779-216-12
ES/EU
E11*2007/46*0275*12
Číslo TP
UG560224
Číslo ORV
UBA730023
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
627/2014B, HROMADNÁ PŘESTAVBA - NAKL. AUT. - VALNÍKOVÝ
Další záznamy
29.02.2016 HROMADNÁ PŘESTAVBA - NÁKL. AUTOMOBIL N3, SPR. POPL. 50,- KČ.

Další ověření (externí odkazy)