VOLVO FH
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40D1EB692683
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40D1EB692683
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- 24L3C
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo VRBÁTKY (IČO 46991719) od 18. 5. 2026
- Provozovatel: Zemědělské družstvo VRBÁTKY (IČO 46991719) od 18. 5. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 801–1 165 tis. km (medián 992 863 km, 262 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 7. 2014 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 4. 7. 2014 | Nový provozovatel | Pavel Kříž (IČO 66172055) | Registr silničních vozidel |
| 18. 6. 2020 | Nový vlastník | Pavel Kříž (IČO 66172055) | Registr silničních vozidel |
| 29. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOPARK - Tříska, s.r.o. (IČO 27948692) | Registr silničních vozidel |
| 18. 5. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo VRBÁTKY (IČO 46991719) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | 1 134 243 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 5. 2027 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 1 133 777 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2026 |
| 24. 5. 2024 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | 1 052 783 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2025 |
| 24. 5. 2024 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 1 052 781 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2025 |
| 18. 7. 2023 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 975 870 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 965 973 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2024 |
| 27. 7. 2022 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 866 269 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 5. 2023 |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 768 518 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 6. 2022 |
| 1. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 661 359 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2021 |
| 31. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 548 402 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 5. 2020 |
| 4. 6. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 437 724 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 6. 2019 |
| 4. 6. 2018 | Měření emisí | Opava (č. 580601) | 437 723 km | – | bez závad | 4. 6. 2019 |
| 2. 6. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 327 784 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2018 |
| 6. 6. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 210 043 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2017 |
| 30. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 111 347 km | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel Pavel Kříž (IČO 66172055)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-15-06-2365
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2017 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-16-06-0345
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2018 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-17-06-0204
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2019 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-18-06-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2020 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-05-2102
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2021 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-20-06-0015
-
Nový vlastník Pavel Kříž (IČO 66172055)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2022 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-21-06-0020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-22-05-2203
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-07-0288
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2024 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-23-05-1845
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-07-0064
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-05-1607
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2026 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-05-1661
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOPARK - Tříska, s.r.o. (IČO 27948692)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2027 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-26-05-0173
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo VRBÁTKY (IČO 46991719)Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (VOLVO FH 2014 v ČR v průměru 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 239 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- 24L3C
- Varianta
- U3XD8F
- Verze
- N5RR3N685
- Typ kód
- 24L3C
- VIN
- YV2RT40D1EB692683
- PČV
- 13123072
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP.
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 4. 7. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 7. 2014
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN
- Typ motoru
- D13K500 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 64/2012B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8000/ 2550/ 3600
- Rozvor [mm]
- 3700; 1370
- Provozní hmotnost
- 12250
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31000/ 31000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 5100
- Ložná šířka
- 2420
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5 160 K / 22.5X11.75
315/80R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
315/80R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- swarzmuller s.r.o., čr
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C-50X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8977-105-06
- ES/EU
- e11*2007/46*0279*06
- Číslo ORV
- UBN824408
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 02.06.2025 VYŘAZENO: MHMP-DV-32943/2025/VYS
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2: 24L3C; U3XD8F; N5RR3N68521XXB2GUUU
#V.9: 64/2012B; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ > 22.5 X 9.00 , 315/80 R 22.5 150/150 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
8.6.2014 NÁSTAVBA PLNÍ USTANOVENÍ ZKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40D1EB692683
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.