VOLVO FH
- 2015
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40D4EB703398
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40D4EB703398
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 28. 8. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / 24L3C
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 19. 6. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 8. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: CAMFRLA transport s.r.o. (IČO 26827832) od 25. 7. 2019
- Vlastník: CAMFRLA transport s.r.o. (IČO 26827832) od 5. 3. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 799–1 156 tis. km (medián 993 434 km, 368 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 6. 2015 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 8. 2018 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 28. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | H+H HOLZ TEAM s.r.o. (IČO 06035744) | Registr silničních vozidel |
| 28. 8. 2018 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 25. 7. 2019 | Nový vlastník | Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893) | Registr silničních vozidel |
| 25. 7. 2019 | Nový provozovatel | CAMFRLA transport s.r.o. (IČO 26827832) | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 2024 | Nový vlastník | CAMFRLA transport s.r.o. (IČO 26827832) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 9. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 843 426 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 9. 2027 |
| 15. 9. 2026 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 843 409 km | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2027 |
| 6. 11. 2025 | Technická silniční kontrola | Ostrava (č. 7707) | 762 716 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 9. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 747 436 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 9. 2026 |
| 16. 9. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 747 421 km | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2026 |
| 16. 9. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 646 694 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 9. 2025 |
| 13. 9. 2024 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 646 650 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2025 |
| 15. 8. 2024 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | 636 539 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| |
| 5. 10. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 556 838 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 10. 2024 |
| 5. 10. 2023 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 556 833 km | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2024 |
| 19. 6. 2023 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 7. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 463 577 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 7. 2023 |
| 25. 7. 2022 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 463 576 km | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2024 |
| 26. 7. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 365 263 km | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 7. 2022 |
| 26. 7. 2021 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 365 243 km | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2022 |
| 27. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 261 222 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2021 |
| 26. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 170 128 km | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2021 |
| 24. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3814) | 169 492 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 8. 2018 | Před registrací | Opava (č. 3810) | 142 874 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 8. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA · protokol CZ-3810-18-08-1174
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel H+H HOLZ TEAM s.r.o. (IČO 06035744)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2019 · stanice: SLAVKOVSKÁ 39, 74707, OPAVA
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-07-2138
-
Nový vlastník Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893)Nový provozovatel CAMFRLA transport s.r.o. (IČO 26827832)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-07-2365
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-07-1622
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-07-0419
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-07-1615
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-23-06-0094
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-10-0499
-
Nový vlastník CAMFRLA transport s.r.o. (IČO 26827832)
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2024 · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-24-08-0167
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-09-0967
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-09-0323
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: 30. dubna 1682/24, 70200, Ostrava · protokol CZ-7707-25-11-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-09-0300
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Zprávy z registru
- Montáž TZ C50-X, změna parametrů v TP.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (VOLVO FH 2015 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,9 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 251 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / 24L3C
- Varianta
- U3XD8F
- Verze
- N5RR3N68521XX3H2BURU
- Typ kód
- 24L3C
- VIN
- YV2RT40D4EB703398
- PČV
- 15366999
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 19. 6. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 8. 2018
- Druh (typ)
- 17 PŘEPRAVA DŘEVA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN
- Typ motoru
- D13K500 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10300/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4620+1370
- Provozní hmotnost
- 14540
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29500/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 56400/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 48000
- Ložná délka
- 6800
- Ložná šířka
- 2300
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5 164/- K/ 22.5X11.75
315/80R22.5 -/150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 -/150 K [2]/ 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e11*2007/46*0279*07
- Číslo ORV
- UBL868192
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 64/2012B OPRAVENO K 5.3.2024
- Další záznamy
- *24: VZDUCHOVÉ DVOUHADICOVÉ
VOZIDLO JE VYBAVENO HYDRAULICKÝM NAKLADAČEM DŘEVA PALFINGER M120 Z96 V.Č. 2026923.
VOZIDLO JE VYBAVENO 2 KS ZVS ORANŽOVÉ BARVY PROPLAST, HOM. Č. E11 R10-035381.
VOZIDLO (PŮVODNĚ PODVOZEK URČENÝ K DOSTAVBĚ) DOSTAVĚNO V ZEMI
PŮVODU NA NÁKLADNÍ AUTOMOBIL.
NA ŠTÍTKU VOZIDLA VYZNAČENA TYPOVÁ HOMOLOGACE E11*2007/46*0279*07.
KE DNI VYSTAVENÍ TECHNICKÉHO PROTOKOLU NAJETO 142 874 KM.
VOZIDLO VYHOVUJE TECHNICKÝM POŽADAVKŮM ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ
POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
12.08.2019 UMĚNA HMOTNOSTI, DLE SDĚLENÍ AZ, SPR. POPL. 50,- KČ
* O.1 PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED: 25 800/25 800
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40D4EB703398
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.